Pages

26. veebr 2014

CLEAN CRYSTALS


Eile sattusin vaatama väikest lõiku kristalli-teraapiast (leiad SIIT) ning tuli meelde, et ma pole enda kividele ammu ''maha-laadimist'' teinud. Võite nüüd mõelda, et möh Marili, millest sa küll räägid?

Kristallid võtavad endasse kõik ümbritseva energia, olgu see siis positiivne või negatiivne. Kaelas või keha juures kantavaid kive tuleks isegi igapäev või paar korda nädalas puhastada (oleneb kandmise sagedusest), kodu energiat reguleerivaid kive harvem. 
Võtsin eile siis peaaegu kõik kivid ning tegin neile ööseks veevanni - täitsin kausi veega ning panin kivid sinna sisse - paeltega kristallid panin nii, et paelad ulatuvad kausist välja - eriti see ei aita, kuna vesi liigub mööda puuvilla kiude ülesse ja hommikuks olid kõik paelad siiski märjad (aga kuivavad kähku ära!). Kuna päikest on praegu siiski veel üsna vähe (eile oli päeva otsa päike, täna jälle meeletult hall), siis otsustasin kividele ''kuu-vanni'' teha ehk siis puhastasin neid Kuu energia abiga. See on ainult üks moodus, kuidas kive puhastada.

Teised moodused:

* Päikese vann - jätta kivid päikese kätte (piiratud ajaks, osad kristallid võivad pika peale tuhmuda)
* Heliga puhastamine (kellad, tingsad, puhastavad muusikapalad)
* Viiruki suitsuga
* Voolava vee all (va pudenevad ja õrnad kristallid)
* Kristallikausid
* Mulla alla matmine 24h - kristall ammutab Maa energiat

Miks see oluline on? Kuna kristallid ei ole puhtalt ilu-asjad, nad salvestavad energiat ning samuti vahendavad seda. Seega, kui kristall on ''täis'' negatiivset energiat, ei suuda ta enam oma tööd teha. Kas Teie suudaksite töötada meeletu stressi ja pinge all? Või tahaks ühte lõõgastavat massaaži või meditatsiooni? Eksole :)

See on lihtsalt väike meeldetuletus kristallide omanikudele - tundub, et Teid on järjest rohkem ja rohkem! :)

- Marili

ps: mul on endiselt palju huvitavaid pdf faile kristallide kohta, kel huvi, see teab, kuhu kirjutada :) Julgelt!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign