Pages

29. märts 2014

A LITTLE, LITTLE


Terve märtsi kuu on meeletu kiirusega lennanud, täpselt nagu eelnevadki kuud. Ma ei ole isegi jõudnud oma sünnipäevast rääkida, veel vähem siis jagada pilte koosviibimisest ja kingitustest. Aga täna teen siis otsa lahti ning näitan Teile kahte pisikest, kuid ülimalt armsat kingitust. Mõlemad on kihgitused sõbrannadelt, kaelakee päritolu ma ei tea, aga kõrvarõngad on pärit vanalinnas olevast Brandy Melville' poest. 

Sünnipäeva pidasin peale MoePARKI, 16ndal märtsil - igati traditsioonilisel koosviibimisel olid laual ka iga aastased lemmikud - empsi tehtud kartulisalat ja küpsisekook, Selveri isuäratavad sekserid (see aasta siis kala ja juurviljadega) ning maailma parim, Paide Kultuurimaja kohviku kringel :) Ahjaa, üks teine maailma parim - Paide Maksimarketi võileiva tort! Iga aastaga tuleb järjest rohkem arusaamine, et liiga palju süüa pole mõtet osta/teha, aga no näed.. see aasta jäi jälle väga palju alles ning alles see nädal sõime Tallinnas tordi ja kringli ära :D


Kõige oodatum kink ootab mind veel Paide-kodus ja juba homme(!!) saan selle Tallinnasse tuua. Olen nii elevil :) Luban, et näete sellest pilte juba varsti varsti!

Imeilusat laupäeva jätku Teile armsad! Mul on õhtuks juba uus postitus ka valmimas, eile avanes mul esmakordselt võimalus minna ühele tooteesitlusele - Salon+ korraldas uue brändi British Hair esitluse, kus oli kohal palju armsaid blogijad. Aga sellest juba täpsemalt õhtul/homme hommikul.

Tsau!

- Marili

2 kommentaari:

  1. Ma arvasin ka kunagi, et kultuurimaja kohviku kringlit ei trumpa miski üle. Aga mine proovi Elsebeti (Peppersacki nö küljes) mandlikringlit. See viib keele alla :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Olen seda saanud ja see oli tõesti ülimaitsev:)

      Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign