Pages

30. märts 2014

#BRITISH HAIR

Reedel, 28.märtsil, seadsin sammud köögiaknast paistvasse Salon+ Rävala salongi. Nimelt toimus seal juuksehooldussarja British Hair esitlus. Kohal olid paljud armsad blogijad ja ajakirjanikud, samuti pakuti veini, shampust ja väga huvitavaid britipäraseid suupisteid. Kõikidele soovijatele tehti soengud pähe, samuti olid kohal Karaja jumestajad, kes ilusaid neiud veelgi ilusamaks tegid :) Kuna peaaegu kõik (va Anna) lasid endale lokid teha, siis läksin hoopis teist suunda ja lasin juuksed ära sirgendada - protsessis kasutati British Hair siluvat juuksekreemi, mis tegi mu juuksed üüülipehmeks ja mõnusaks. Õnneks oli see sama suurepärane toode ka kingikotis! :) Soovitan soojalt selle sarja kohta veel lugeda SIIT või minna Salon+ salongidesse, mis asuvad nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Jõhvis ja Narvas!

Lasin oma kaameral hoolega sähvida, et ka Teie saaksite üritusest aimu :) Kõik pildid on minu tehtud, va need, millel ise peal - need tegi armas Liina.


Koju minnes pisti kätte ka kingikott, mida kiiresti koju uurima läksin. Sisaldas see komplekti shampooni, palsami ja eelmainitud juuksekreemiga, samuti huulepalsam firmalt BalmBalm (see on eriti tore kokkusattumus, kuna kohapeal uurisin neid tooteid pikalt) ja Karaja tiimi poolt imeilus ning huvitava disainiga huulepulk. ps: see pikk otsik on tegelikult huulepintsel!


See oli ka mu esimene selle laadne üritus (tooteesitlused jms), kuhu mind blogi kaudu kutsuti. Olen kutse eest väga tänulik ja see annab mulle motivatsiooni edasi tegutseda selle blogiga :) Muidugi, ilma lugejateta oleks see kõik võimatu, seega aitähhhhhhhhhh teile armsad :)

- Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign