Pages

17. märts 2014

SPRING 2014

Väljas on küll jällegi talv ja minu kuiva naha õnnetuseks miinuskraadid, aga sellele ma ei mõtle.. mõtlen hoopis varsti saabuvale mõnusale kevadele! Panin kokku väikese pooleldi soovide, pooleldi lihtsalt heade mõtete/soovituste postituse, loodan, et meeldib :)
Kõik soovid on veidi pastelsed või kevadiselt värvilised - täpselt sellisena ootangi kevadet!


MÕNUS ASI : EQUA BY ANNA ELISABETH


Jõudis kätte aeg, mil Marili ka lõpuks neist pudelitest juttu teeb :D EQUA pudelid ilmusid blogidesse juba ammu, julgen öelda aasta, poolteist tagasi ja ma olen neist väga-väga palju lugenud. Miks ma siis alles nüüd neist juttu teen? Sellepärast, et üks eesti armsamaid ja ka ''kuulsamaid'' blogijaid (ei meeldi see sõna, aga Annat teavad tõesti peaaegu kõik!) on teinud EQUA'ga oma disainiga pudelid! Mulle väga meeldib see üsna minimalistlik, kuid tähendusega* disain. Kel veel sellist pudelit ei ole, siis praegu on just õige aeg see endale tellida :) 
Postitus ja tellimise link SIIN ;  *disaini lahti mõtisklemine SIIN


PANE SELGA : KEVADRIIDED


Vot peamine põhjus, miks kevadet ootan - kevad garderoob! Muidugi saab aastaringselt värviliselt ja kihvtilt riides käia, aga soojade ilmadega on see kuidagi mängulisem ja kergem. Minu absoluutne no.1 ''pean-saama-asi'' on õhuke kimono, mida näha ülemisel pildil. Õnneks blogi-linnukesed on juba laulnud, et sellised on jõudmas Lindex'sse :) Äkki see aasta leian endale täpselt selle õige kimono! Ja kuigi see kimono võiks olla üsna maalähedases toonis/toonides, siis samasuguse ärevuse ja ootusega igatsen oma kappi veelgi rohkem mustreid ja värve! Mu garderoobis on praegugi üsna palju selliseid riided, aga mida rohkem, seda uhkem - eriti kevadel/suvel :)


MÕTLE: ''OLEN POSITIIVSEM''


Lugesin täna kahte Alkeemia artiklit ja oma üllatuseks avastasin, et nende autor on sama! Kopeerin siia väikese lõigu ühest ning soovitan soojalt neid mõlemaid lugeda :)

''Märka oma elus imelisi ja pisikesi asju. Varakult tõusmine ning aknast välja vaatamine on karge kosutus. Hommikuse kohvi lõhn, millesse on lisatud kaneeli, aurab kui kevadine linnulaul. See kõik on vaid väga väike osa nendest pisikestest imelistest asjadest, millest saab alguse meie SUUR elu.

Teeme rahu enda ja teistega, andestame vead ja unustame halva, väärtustame seda, mis meil on, ning sammume armastavalt koos vastu alanud kevadel.''

Loe SIIT ja SIIT!

Imelist kevade ootust Teile kõigile :)

- Marili

Ja mis on sinu kevade soovid, mõtted, soovitused? Andke teada :)
Märka oma elus imelisi ja pisikesi asju. Varakult tõusmine ning aknast välja vaatamine on karge kosutus. Hommikuse kohvi lõhn, millesse on lisatud kaneeli, aurab kui kevadine linnulaul. See kõik on vaid väga väike osa nendest pisikestest imelistest asjadest, millest saab alguse meie SUUR elu.
Teeme rahu enda ja teistega, andestame vead ja unustame halva, väärtustame seda, mis meil on, ning sammume armastavalt koos vastu alanud kevadel.
- See more at: http://alkeemia.ee/artiklid/Vaartustame-oma-imelist-elu/l-12/c-1622/#sthash.uk5g8eb3.dpuf

1 kommentaar:

  1. Suur-SUUR aitäh sulle, et mu uudist jagasid ja veel nii armsate sõnade ja soovide saatel! :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign