Pages

6. mai 2014

ARVUSTUS: AVON COSMETICS

Tänane päev on eriline.. miks? Täna näeb siin blogis esimest korda lauvärvide arvustust! :D Ma ei ole kunagi olnud eriline katsetaja meigi-osas. Mul on olemas kindel suve-look ja peo-look ning that's it! Viimastel kuudel aga olen järjest rohkem hakanud huvituma erinevatest meigitoodetest ning kui Avon selle 8-in-1 lauvärvid kinkis, olin eriti agar neid katsetama. 

ps: kuna praegu kasutangi palju uusi ja põnevaid tooteid, siis võite ka oodata rohkem arvustusi :) Aga don't worry - jätkan ka kõikidel vanadel teemadel.


Lauvärvipaleti nimeks on ''The Metallics'' - kõik toonid on läikega ja pildil tundub must olevat matt, aga tegelikult on ka sellel hõbedast läiget. Samast sarjast on veel palettid nimega ''The Greens'', ''The Nudes'' ja ''The Blues'' - nimed ütlevad ära, et tegu on siis kas rohelise, nahavärvi või sinist-tooni lauvärvidega. Olen õnnelik, et sain just selle paletti, kuna selles on nii maalähedased toonid kui ka paar sinist tooni. 
Rääkides pigmenteeritusest, siis kahjuks kõik värvid ei ole nii head, kui sooviks.. Ma hõõrusin neid käe peale üsna kõvasti, et pildil ikka nähtavale jääks. Eriti pettusin vasakult kolmandas - kuldkollases - värvis.. Lootsin, et ta jääbki selline ''vau'' efektiga, kuid pigem jätab õrna kollase läike. Teiste värvide kallal ma norima ei hakkagi, kuna leian, et mul ei ole vajadust igapäevase tumeda meigi järele, siis nendest värvidest (ja heast lainerist) piisab täiesti :)

Toode, mis aga minus rõõmukilked esile tõi, on Avoni meigieemaldaja. Selles pisikeses pudelis asub üsna õline toode, mis pühib hämmastava kergusega kõik meigi maha! Kasutasin enne GreenNature'i näopuhastusgeeli, mida tegelikult kasutan siiani, peale selle toote kasutamist, kuna mulle see õline tunne näos ei meeldi, aga siiski - täielik imepudel :) Enne võttis silmameigi eemaldamine ikka oma aja ja mõnikord hommikul ärgates märkasin ikka ripsmetušši jäänuseid, nüüd on see mure ammu kadunud. Uues kataloogis on selle hinnaks 3.69.


*pildil kõvasti raputatud, kui toode on kaua paigal, siis on näha kahe kihi eraldumist


Arvestades seda, et olen praegu väga avatud mitmesuguste meigitoodete katsetamisele, ootan Teilt nõuandeid - mis on Teie lemmikud meigitooted ja miks ka mina peaks neid proovima? :)

Näeme juba järgmises postituses!

- Marili 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign