Pages

12. apr 2014

NEW IN: ORIFLAME, NATURAALIA, SÕSAR

Vahepeal on ikka tore kingitusi saada - eriti siis, kui sünnipäevast on juba kuu aega möödas. :) Olen ääretult tänulik oma blogi toetajatele, kes annavad mulle motivatsiooni ja tahtmist uusi tooteid proovida.


Mulle pakuvad alati huvi uued eestimaised firmad ning kui tegemist on loodustoodetega, siis ei saa ju mitte proovida! :) Teie ees ongi firma Sõsar lavendliseep ja mmmmagus melissiga huulepalsam :)


Teisalt siis Oriflame oma uue kollektsiooniga, millel väga konkreetne nimi - The One! Eks aeg näitab, kui palju mulle need tooted meeldivad, aga õnneks jumestuskreem ja peitekreem on täpselt minu naha värvi - olen valge nagu kummitus :) Huulepulk on veidi vähem pigmenteeritud, kui ootasin - pigem jätab õrna roosa varju, aga meeletu sädeluse. Samuti pean harjuma ripsmetuššiga, kuna olen vanamoodne ning harjunud harjaga, mis on harjastega :D (mitte siis kummist). Oriflame'i oma on aga pisikene ja kummist, aga samas püüdis kõik ripsmekarvad ilusasti kinni. 


Pildil siis huulepulk (korduvalt ja korduvalt nahale hõõrutud), peitekreem ja jumestuskreem. Kui Teil on huvi lugeda pikemat arvustust nende toodete kohta, siis andke kommentaarides märku :) Veel infot Oriflame kohta leiate nende kodulehelt - http://ee.oriflame.com/

Tulles tagasi loodusliku ilu poole, siis sain proovimiseks Naturaalia shampooni, palsami ning koduseks õnduseks sojavahast küünla. Pean kohe mainima, et kõik kolm toodet lõhnavad lihtsalt IMELISELT!


Nagu näha, siis shampoon/palsam on Teepuu & Laimi lõhnaga ning küünal kannab nime (ja lõhna) Sidrunhein. Ma ei salli eriti vahukommi-magusat lõhna, mulle meeldib karge, värske ja tsitruseline. Seega kõik need kolm toodet on täpselt minule :) Lisainfot saate vaadata Naturaalia blogist - http://naturaalia.blogspot.com/

Kas oled neid tooteid proovinud? Kui jah, siis muljeta :)

- Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign