Pages

24. apr 2014

SPRING HAUL: AVON

Juhhuu, väljas on imeilus kevad ja tuju on laes! :) Olen märganud, et inimesed on juskui õide puhkenud, nii palju värvilisi kleite, seelikuid ja pükse liigub muidu-nii-hallide-eestlaste seljas. Selle tõttu on ka tänased pildid palju värvilisemad, kui muidu harjunud nägema. Katsetasin erinevaid taustasid, et võibolla on veidi põnevam jälgida.. Olen muidu harjunud valge tausta peal pildistama, et tooted rohkem esile tuleks, aga avastasin, et värviline taust on palju lõbusam :)

Pildistasin ülesse terve posu uusi Avoni tooteid, mis kingituseks sain. Tõestus, et asju on palju, on see, et koju tulles läks kilekott keset tänavat täiesti katki ja ma noppisin ükshaaval tooteid maast ülesse :D Õnneks jõudsid kõik asjad turvaliselt siiski koju ja pool õhtut veetsin üksipulki neid uudistades. 


No eksole tore mummuline taust! Mul teevad vahepeal ka kõige väiksemad asjad tuju nii heaks ja praegu on selleks see roosamanna-mummuline vaatepilt :) Tegemist siis terve komplekti juuksehooldusvahenditega, šampoon, palsam ja juukseõli. ''Smooth as silk'' ehk siis siidiproteiinidega ka kõige raskesti käsitletatavad juuksed pehmeks ja mõnusaks. 


Seda sinist pakki olen ma palju näinud ja sellest palju head kuulnud - nüüd saan ise katsetada, kas see argaaniaõliga juukseõli on tõesti nii hea kui lubatakse :)


Järgmised tooted lõhnavad niiivõrd šokolaadiselt, et eesolev kevad tundub kohe paaaaalju magusam :) Roosi ja šokolaadiga kehapiim ning kehavesi lõhnavad kuidagi nostalgiliselt.. Kehavett piserdasin eile endale pidevalt peale ja see viis mingil veidral moel mind tagasi keskkooli aegadesse - väga veider kogemus :D Aga arvestades seda, et keskkooli aeg oli vinge, siis miks mitte seda meenutada :) 
Järgmine šokolaadine maiuspala on kehakoorija, mis ootab järgmist pooletunnilist duššiall käiku (üritan muidu küll vett igakülgselt kokkuhoida, aga pikad duššid on mu halb komme..). Koorija lõhnab nagu piimašokolaad ja kuna ma seda sisse enam ei söö, siis võib ju sellejärgi hoopis lõhnata!

Kõige parempoolsem toode on isepruunistuv vaht, mida eile korra täditütar enda käe peal proovis ja ma küll hommikul ei vaadanud, et kuidas see mõjus, siis tundus see olevat väga lihtsasti kasutatav - arvestades, et mu jalad (ja terve keha tegelikult!) on valged kui vaim, siis peaksin seda toodet kõige peale kasutama (peale kehakoorijat - siis kestab võlts-päevitus kauem).


Järgmine meresinine pilt toob kaasa küünetooted - kolm neist on mulle väga uudsed, nimelt pole ka kunagi kasutanud kiiresti kuivatavat spreid, küünesädelust ja väga pisikeste otstega pintslit, millega maalinguid teha. Küünelaki värvid on õnneks täpselt minu maitse :) Eriline lemmik on see roheline (pildil rohkem kollane), mille nimi on Shipwreck - mõlema küünelaki sees on ka väikesed hõbedased tükid, mis näevad täitsa kihvtid välja. Katsetasin kohemaid aga hoopis sinist küünelakki, nimega Lure. Pean tõdema, et ka kahest kihist jääb väheks, kui tahta ilusat läbipaistmatut tulemust. Õnneks on need lakid eriti kiiresti kuivavad, seega ka kolm kihti pole probleem. 


Järgmised tooted tekitavad minus kõige rohkem elevust - olen viimasel ajal hakanud oma meigikogu täiendama kõik võimalike toodete näol, kuna eelmine kogu sai üsna julmalt minema visatud. Nüüd katsetangi rõõmuga uusi tooteid, et leida oma lemmikuid :) ps. praeguste ilulemmikute postituse leiad SIIT!

Nonii, jõudsin võidukalt postituse lõppu. Nagu alati, sooviksin teada Teie arvamusi nende toodete kohta - kõik positiivsed/negatiivsed kogemused on oodatud :) Ning kui on huvi mingi kindla toote arvustust lugeda, siis anna samuti teada!

Olge mõnusad!

- Marili

2 kommentaari:

  1. Ootaksin arvamust isepruunistavast vahust, kui oled jõudnud katsetada :)

    VastaKustuta
  2. Tahaks teada nendest juuksehooldus toodetest :D mida lõhn meenutab ja kas püsib peal? Näevad nii ilusad välja :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign