Pages

23. mai 2014

CURRENT HAIR FAVOURITES


Veidi rohkem kui kuu aega tagasi tõin teie ette ''current beauty favourites'' ja nüüd on aeg juuksehooldusvahendeid tutvustada. 

1. Original Tangle Teezer - kas ma olen kõige viimane inimene maailmas, kes selle endale sai? :D blogimaailmas olen vist tõesti the last one. Ma olen nii palju lugenud, et märgasid juukseid ei tohi kammida, kuna see venitab juuksekarva välja. Mul on aga halb komme neid eriti hoolikalt kammida, seega lõpuks võtsin kätte ja hakkasin TangleTeezerit kasutama, mis sobib ka märgade juuste kammimiseks - ei venita ega tõmba karvu, kammib õrnalt, aga põhjalikult, mulle sobib! Pildil on veidi värvid moondatud, tegelikult on mu TT väga väga neoon sinine/roosa.

2. Schwarzkopf osis+ juukselakk - Väike, testrisuuruses juukselakk on mul olnud juba ammusest ajast, aga kuna paar nädalat tagasi ma ei teinud oma juustega midagi muud, kui lasin õhu käes kuivada, siis pole mul seda lakki ka eriti vaja läinud.. Until recently, kuna ostsin lokitangid. Nüüd on see juukselakk mu peaaegu igapäevane kaaslane (tegelikult vaid siis, kui hommikuti on aega lokke teha) ja ma olen väga rahul - nr 3 tähistab ekstreemset hoidmist, kuid ei tee juukseid raskeks ega pulkjaks (on see õige sõna?). Haiseb ta nagu ikka, vängelt ja vastikult ning kohmakas nagu ma olen, suudan seda aegajalt ikka silma, suhu, kõrva ja mujalegi lasta :D

3.-4. RICH Pure Luxury Intense Moisture šampoon ja palsam. Vot need kaks toodet nimetaksin ma ümber - mitte current favourites, vaid maybe-kinda-all-time-favourites :D Ma ei ütleks, et nad on kõigi aegade parimad, kuna ma ei tea veel, mida tulevik toob, aga praegu olen nendega ole ootuste rahul küll! Ma oleks isegi šampoonist peaegu ilma jäänud, kuna peika avastas kaa, et kuidagi eriti mõnusaks jäävad juuksed ning hakkas seda koguaeg endaga trenni vedama.. Aga nagu võluväel (tegelikult mitte) sain ma uue šampooni ning nüüd on igalühel oma :) Vahepeal kasutan palsami asemel maski, aga seda vaid kord paari nädala jooksul. 
Nagu heade asjadega ikka, siis vahepeal peab kindlate toodete kasutamisse pausi tegema, et juuksed ei muutuks laisaks - minu oma lähevad siis kohe eriti peadligi ja peale pesu on mulje, et pea on täääiesti must. Õnneks on mul olemas teinegi lemmik, mida küll pildil pole, aga mida kasutan kaa iga paari nädala tagant - British Hair Reconstructive Strengthening šampoon. Ma ei hakka sellest pikalt rääkima, ta on samuti väga hea, aga miski tõmbab mind siiski Richi toodete poole. 

5. Avoni juukseõli, ametliku nimega Advance Techniques 360 nourishment - mõnusalt luksuslik hoolitus ühes väikeses pudelis. Kasutan seda õli igakord kui juukseid pesen ja ainult otstele - juuksed on märgatavalt pehmemad ja tunduvad ka tervemad. Olen eelnevalt vaid ühe korra juukseõlisid proovinud ning siis pidin sügavalt pettuma - tegu on Garnieri Split End Bandage (või midagi sellist) ning peale selle kasutamist olid juuksed justkui koguaeg õlised, mustad, plääh :( Mõnda aega hoidsin neist eemale (lisasin vaid paar korda jojobaõli juustesse), aga nüüd kasutan tihti ning juuksed on rahul!

Nii, jõudsimegi lõppu! Nagu ikka, huvitab mind - mis on Teie praegused lemmikud (või all-time lemmik!)? 

Mõnusat nädalavahetuse algust :)

- Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign