Pages

22. mai 2014

STONE OF THE DAY - AVENTURINE


*Aventuriini, mis on väga positiivne kivi, kasutatakse aedade ja majade kaitseks geopaatilise stressi eest. Aventuriin imab endasse elektromagnetilised lained ja aitab keskkonna saastatuse korral. See kivi kaitseb südameenergia metafüüsilise vampirismi puhul ning ühendab mentaal- ja emotsionaalkeha, stabiliseerib ka inimese meeleseisundit, aidates ummikseisu puhul ära tunda alternatiivseid võimalusi; toetab emotsionaalset taastumist ja elamist südames. Ka kontrollib aventuriin inimese kasvu tema sünnist seitsmeaastaseks saamiseni.

Roheline aventuriin

Peale selle, et roheline aventuriin kannab aventuriini üldisi omadusi, on tegemist lohutaja, igakülgse tervendaja ja üldise harmoniseerijaga, mis tagab heaolu ja emotsionaalse rahu. See kivi aitab täpselt kindlaks teha, mis teeb teid õnnelikuks ja mis mitte. Traditsiooniliselt on seda kasutatud nägemise parandamiseks ja peetud ka õnnemängija talismaniks. Roheline aventuriin on põrnatšakra suurpärane kaitsja, mida selleks otstarbeks tuleks siis kanda otse rinnaku all või vasaku kaenla alla kinnitatuna.
*valgusesaar.com


Aventuriin oli üks minu esimesi kivisid, mille ripatsina ostsin. Miks ta minu juurde tuli, ma enam ei mäleta, aga küllap oli vajalik.. Ühel hetkel aga tundsin, et minu juures on ta töö ära teinud ja rändas ta mu ema juurde. Nüüd räägib ema ikka, et kui igatsus tuleb peale, võtab kristalli ligi :)

- Marili

3 kommentaari:

 1. Oi, ma ostsin endale ka ühe rohelise kivikese, aga ei teadnud siiani, millega tegu. Kas on võimalik, et on ka muid väga sarnaseid kive? Mulle vist tundub pildi järgi, et peaks olema see, aga kes teab... Nägemine justkui pole paremaks läinud :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Pildil olevad aventuriinid on isegi veidi heledad, tegelikult on nad pigem tumedad, nagu siin http://www.valgusesaar.com/?id=24&prodID=363, aga kuna mõned kivid on selliseid, mis võivad esineda nii punase, sinise, kollase või rohelisena, siis on raske öelda - õnneks aga Eestis on tavaliselt siiski suhteliselt väike valik, esindatud on vaid ühe kivi kõige tüüpilisem ja kättesaadavam värv. Rohelist värvi on veel nt serpentiin - http://www.valgusesaar.com/?id=24&prodID=897

   Kustuta
 2. Selle pildi järgi tundub üldse, et pole kumbki. Minu kivi on täpselt sellist värvi, nagu Sinu pildi peal. Kivi pole Eestist ka. Kipun arvama, et pigem ikka on aventuriin, mitte serpentiin, viimane on vist liiga hele ja läbipaistev.

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign