Pages

30. juuni 2014

MY GUARDIAN ANGELVaid paar päeva tagasi kirjutasin oma uutest kaelakeedest, mis soetatud H&M'st ning mis välimuselt meenutavad poolvääriskive, aga tegelikult seda pole. Samas ka kirjutasin, et tegelikult tahaksin sellist ripatsit just päris kiviga ning saatsin selle mõtte Universumisse. Tavaliselt ei täitu mu soovid nii kiiresti, aga juba laupäeval leidsin selle mäekristalliga iluduse Universiaal Universumist.. Alles praegu ka mõikan seda ägedat vingerpussi, oma soovi saatsin Universumisse ja sealt samast ma ta ka leidsin :) Tegu oli veel pisipisikese poega, kus ehete kõige tagumises nurgas pisikese kausi sees ilutsesid mõned kivid. Hind oli kaa enneolematult mõistlik ja kõhklemata sai see soetatud. Nüüd on vaja hõbeketti, et seda siis kanda saaks.

Just a few days ago I showed you my new necklaces that look like that they have a semi-precious stone, but actually they don't. And now I found the perfect new piece with a real crystal - so happy :) I believe that I sent my wish to the Universe and the Universe responded so so quickly! Even the shop, where I bought it, is called Universal-Universium.

Täna sain ka teada, et olen kaotanud ühe armsa inimese. See juhtum on minujaoks tõeliselt vastik ja õudne, seega sellel ma pikemalt ei peatu. Tahan vaid öelda, et hoidke üksteist! Helistage oma vanematele ja uurige elu kohta, rääkige rääkige rääkige! Elu näitab mulle igal päeval, kui oluline on omavaheline suhtlus ja just avatud, südamest südamesse suhtlus. Ja isegi kui sõber/tuttav/partner/ema/isa tundub olevat täitsa okei, siis tundke ikka huvi - kõige tumedamad mõtted hoitakse ikka hinge kõige tagumises kambris..

Olen see aasta kaotanud kaks inimest, kes jätsid mu ellu kindla jälje.. ja tean, et nad tulid mu ellu kindla põhjusega. Täna jäi mu ette ka selline artikkel, mida kõigil soovitan lugeda : http://kehakeel.ee/2014/06/me-ei-kohtu-inimestega-juhuslikult/


Armastust kõigile!

- Marili

1 kommentaar:

  1. Nii ilus kivi, Universaal Universiumis ongi väga ilusad ja taskukohased ehted. :)
    Ole tugev ja päikest sulle!

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign