Pages

26. juuni 2014

NEW IN: JEWELLRY

Eile sain armsa üllatusena endale kaks paari kõrvarõngaid poest Misu. Kõrvarõngad on teinud Kadri Tulev ning need näevad nii nunnud ja pisikesed välja. Kõrvarõnga paari hind on 7.- ning Misu pood asub Kaarli pst 7, Tallinn. Olen seal korduvalt käinud ning avastan sealt koguaeg uusi ilusad ehteid, mida kõike kohe endale tahaks saada! Tüüpiline värk, eksole?

Yesterday I received two pairs of cute earrings from a store called Misu. It's located in Kaarli pst 7, Tallinn. The earrings are by Kadri Tulev and I just love them :) too cute! Rääkides juba uutest ehetest, siis on mul kaks uut iludust. Kaelakeesid ostsin vist küll viimati ülemöödunud aastal.. Mul oli paar aastat tagasi täielik kaelakeede-buum, kandsin just eriti pikki ja suhteliselt massiivseid ja värvilisi kaelaehteid. Siis läks see järsku üle ning uus obsession oli sõrmused. Nüüdseks kannan väga vähe ehteid, vaid kahte koolisõrmust ja üht tähendusega kaelakeed.
Aga kui ma nägin neid iludusi H&M's, siis ilma pikema mõtlemiseta ostsin ära - tegemist on küll feik-kividega, kuid olen sellise stiiliga ripatsit juba väga kaua otsinud :) Kaks tükki maksid 7.95.-


Speaking about news purchases, I bought myself these two amazing necklaces from H&M. They are fake - meaning the stone is not a real gemstone, but a replica. I love them either way, because I've been looking for that kind of necklaces (with real stones) forever! Now I atleast have the fake ones to rock :)


Mul on veel üks ''new in'' postitus valmimisel, loodetavasti Teile meeldivad need.. Mulle küll väga meeldib neid teiste blogides uudistada.

I have another ''new in'' blogpost coming up really soon, so I hope you like them :)

Olge ikka armsad!

- Marili

5 kommentaari:

 1. Armsad kõrvakad! Tellisin endale vahendaja kaudu selle sama kaelakee komplekti, ei jõua ära oodata millal kätte saan :) Kindlasti tahan endale ka päris kiviga sarnast kaelakeed :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mina tahan ka kindlasti samamoodi päris kiviga, aga pole kahjuks leidnud, Eesti poodide kaubavalik on siiski kesine kivide kohapealt :(

   Kustuta
 2. Kahjuks jh, olen ise mõelnud etsyst tellida :)

  VastaKustuta
 3. Neid kaelakeesid vaatasin ka ise H&M'is :)

  VastaKustuta
 4. Kõrvarõngad on imearmsad ja kaelakeed on ka ilusad, kannaks isegi :)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign