Pages

27. juuni 2014

NEW IN: SEPPÄLÄ, SURE, ROSIE

Tahtsin selle postituse juba ammu avaldada, aga ootasin veidi, et siis oleks mahtu veidi rohkem. Pole üsna ammu oma uusi leide Teiega jaganud, mõned asjad on photoshootide käigus ära jäädvustatud, aga nüüd siis veidi teistmoodi esitusega.

Esimene ese on pärit Pärnu Seppäläst, käisin seal maksimaalselt 5 minutit ringi ja juba leidsin midagi! Tüüpiline mina :D Aga see džemper oli ainult 6 eurot! Ma isegi proovisin kiirelt selga, kuigi teadsin juba, et see iludus leiab tee minu riidekappi :) Muidu on mõnus ja pehme, kuid varrukate sisemus on kare.. loodetavasti on see sellest, et ma pole seda veel pesumasinasse pannud.

Today I'm showing my recent clothing purchases from Seppälä, a brand called Sure and Rosie. This first dzemper is from Seppälä and it only cost 6 euros! I tried it on quickly, but I already knew that I'm gonna buy it :DMu praegune lemmik on see uus kapuutsiga dressikas Barakast. Ootasin ligi pool aastat pool kaupa ning kui see lõpuks tuli, siis läksin täitsa lolliks - tahaks kõike! Õnneks suutsin ennast tagasi hoida ning alles nüüd soetasin endale selle erkroosa pehme dressika, millel peal Ganeša, kes on hindude tarkuse, kirjanduse ja õnne jumal ning sümbol ''Om''. 
Maksis ta 26.- ja pärit Taimaalt, Sure Design poolt. Soovitan soojalt nende kodulehte vaadata http://www.suredesigntshirts.com/

This cool bright pink sweater is my new favourite and it's from a store called Baraka (Pärnu mnt 4, TLN) and they sell a lot of Sure Design (from Thailand). 
This sweater is so soooo soft and cozy, I basically live in it! It has a pictures of Ganeša and ''Om'' on it.


Samuti soetasin endale ühe imearmsa ''vesti'' - crochet lace stiilis pluusid on praegu mu kinnisideeks, need tunduvad lihtsalt ime-li-sed! Olen näinud sellises stiilis pluuse H&M's, aga musta värvi, mis suveks eriti imelik.. Aga ese beežikas eest lahtikäiv vestike on õrn ja imeline :) Samuti Barakast ja 13.-

This sweet little vest is from Baraka as well and I haven't worn it, but I'm looking forward to some warm weather, so I can rock this little cutie :) I'm obsessed with lace crochet kind of blouses right now.
 


Eile nägin lõpuks oma õde, kes viimased mitu kuud tegi Jaapanis tööd. Ta sai ühe töö eest üllatuslikult kuskil 30-40 paari päevitusriideid ning õnneks jagas ka lahkelt mulle neid :) Valisin välja ühe komplekti ja kaks paari pükse. Seljas näevad lihtsalt nii nii armsad välja, aga ma ei hakanud Teid oma lubivalge kehaga siin hirmutama :D Panin hoopis ühe reklaam pildi, et tekiks arusaam, kuidas nad seljas välja näevad. Need roosad ja lillad püksid lähevad õnneks kaa värskelt ostetud NewYorkeri flamingodega topiga kokku :)

Yesterday I finally saw my sister, who was working in Japan for the last several months. She got a present from a client - 30-40 pairs of swimwear! Crazy, huh? So she gladly gave some to me :) I picked out some cute pieces that I can mix and match!Vot sellised suvised ja vähem suvised ostud/kingitused! Ootan nüüd veelgi rohkem päikesepaistet, et lõpuks ka päevitustega saaks ringi silgata. 

Täna õnneks veidigi soojem päev (ja ma olen tööl...).

Mõnusat nädalavahetust aga Teile armsad :)


That's it lovelies! Have a nice weekend! 
 
- Marili

1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign