Pages

16. juuni 2014

TÄNAVATOIDUFESTIVAL

Vahetevahel tuleb ette, et ma ei sõidagi nädalavahetusel ühte või teise Eesti otsa, vaid hoopiski olen tööl ja nõnda saan osa ka üritustest, mis Tallinnas toimuvad. Pühapäeval toimus kihvt üritus nimega Tallinna Tänavatoidufestival. Üritus leidis aset Telliskivi Loomelinnakus ning oh boy, kõik hipsterid olid kokku tulnud (ma ei mõtle seda kuidagi halvaga, kuna.. olin ju ka ise seal :D). Mu point on pigem, et nii nii nii palju rahvast ei mahtunud kuidagigi sinna väikesele platsile ära! Üritasime, kuidas üritasime, aga tund aega järjekorras seista lihtsalt ei viitsinud :) Otsustasime siis hoopis restorani Lendav Taldrik ära proovida, mis oli festival puhuks erimenüüga väljas. Ootasime vaid 5 minutit ning lasime suul matsuda.


Pärast söömist liitusid meiega ka kamp sõpru, kellega siis sai paar tiiru veel platsile teha ja kõik koos veendusime uuesti, et järjekorras seisma ei hakka meist keegi.. Va Reigo, kes pidi lausa kanasüdamed ära proovima.. õeh :D


Koduteel lasin endast ka kiirelt paar klõpsu teha, et Te näeksite mu igapäeva stiili -  basic :D Ma elan pükstes ja kampsunites, eriti selliste tuuliste ilmade puhul.. mida vist jätkub juuli keskpaigani (ei meeldi!).


Loodan, et Teie nädalavahetus möödus samuti mõnusalt ja olete uueks nädalaks valmis :)

- Marili

1 kommentaar:

  1. See burgeri tahvel on geniaalne! Nägin seda instagramis ja juba siis itsitasin. Kõndisin ka ise eile täiesti pahaaimamatult mööda Telliskivi tn kodu poole ja aru ei saanud, et kuhu kõik need inimesed lähevad? Kui siis loomelinnaku juurde jõudsin ja sealset järjekorda nägin, siis jäi küll suu lahti! Mis massid! Oleks tahtnud ehk isegi head ja paremat proovima minna sinna aga selline järjekord ehmatas küll ära.

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign