Pages

30. juuli 2014

A DAY OFF


Kes oleks arvanud, et see kuumalaine kestab nädalaid? Mitte mina! Olles juunikuus nii pettunud, siis mõtlesin juba, et ah mis seal ikka, tulgu siis juba sügis, kollased lehed ja külmad ööd. Aga oh ei, olin asjast väga valesti aru saanud. Nüüd siis üritan viimseid alles jäänud ajurakke kasutada ning mõned read kirja saada. Nimelt kuumus ei ole mu parim sõber - mulle meeldib soe, aga mitte kuum - nii kuum, et täitsa tõsiselt olen peast soe :D Asjad ei jää meelde, panen üleüldiselt päevas paar korda korralikult segast... Võtsin siis otsuse, et pean ühe päeva puhkama ja akusid laadima. 

Teisipäeva hommikul alustasime sõitu Käsmu poole, et veidi päikest võtta ja ujuda. Tund aega sõitu ning tuttav rand oli juba silme ees - rahvast oli (veel) vähe, vesi on mõõõõnusalt külm (olen külmavares) ja päike pistis pea pilve tagant välja. Olin nii õnnelik - terve päev lihtsalt nautimiseks! 
Paar tundi nautisime olemist ja siis kui päike täiesti ära kadus - lubas ju ometi äikest - siis otsustasime sööma minna. Plaanipärane Palmse Kõrts oli rahvast täis, seega sattusime tagasi Võsule ning sellisesse toredasse kohta nagu Ukulele - tavaliselt seal süüa ei saa, vaid kontserte nautida, aga seal on püsti pantud meeletult äge väliköök, kus saab ka ise endale koos kokaga süüa vaaritada. Võtsime mõnusad praed ligi ning suure suure äikesevihmaga nautisime head sööki ja mõnusat reggae muusikat. Hoovi peal oli ka väike kuts nimega Uku, kes mu südame röövis (ja peaaegu pool mu nägu.. note to self: võõras koer on võõras!). 
Tagasitulles põikasime ka Kaberneemest läbi, lihtsalt niisama. Tsekkasime kiirelt rannajoone üle, tegime paar pilti (mulle ju ikka meeldib meeletult poseerida), pildistasin ka ühe tädi kirsse, tema enda meelest oli see muidugi meeletult naljakas, et keegi ei käigi raksus, vaid lihtsalt pildistab :D

Tallinna jõudes tegin kiire pesu ning jooksin veel märja peaga Namaste avamisele, kuid sellet juba järgmises postituses :)

Kuidas teil suvi läheb? Pole ammmmmmu kellestki midagi kuulnud, niiet kirjutage mulle ikka :) Kas armastate seda kuuma suve või sulatate ajurakke nagu minagi?


-Marili

1 kommentaar:

  1. Minul on kogu aeg palav, isegi talvel suure külmaga, seega praegu on mimu jaoks eriti kuum. Aga ma üritan seda vähest sooja aega nautida nii palju kui võimalik, isegi kui on nii palav, et tõesti ära sulamise tunne on :D

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign