Pages

2. juuli 2014

BEAUTY ESSENTIALS / JUNE FAVOURITES

Mul oli raskusi selle postituse nimega, kuna ühest küljest on need neli toodet juuni kuus kõige rohkem kasutust leidnud, aga teisest küljest on nad tooted, mis igal neiul olemas võiksid olla (erinevates variatsioonides muidugi - igaühele oma). Need tooted ei ole midagi uut, vaid isegi blogist läbi käinud (avoni haul siin ja current beauty favourites siin), aga kuna kordamine on tarkuse ema, siis siin nad on :)

This blogpost is all about my June favourites and also beauty essentials. All of these products have been featured in some way before, but I love them too much :)

Esmalt, AVON'i rose&chocolate kehapiim - oi kui magusa lõhnaga! Mul oli periood, kus vältisin igasuguseid lõhnastatud kreeme, aga tundub, et nüüd tahan jälle magusalt lõhnates ringi tuuseldada. Lõhn on sellel tootel täpselt nagu kirjas - roosi/šokolaadi segu, pigem rohkem seda teist. Olen harjunud seda jalgadel kasutama, kuna suvel kipuvad nood eriti kuivaks minema. Imendub imekiiresti, niisutab võrratult ja lõhnab magusalt - mulle meeldib!Teine lemmik on samuti AVON'lt, nimelt nende argaaniaõliga juukseõli. Seda kasutan absoluutselt iga kord, kui pead pesen. Alguses doseerisin seda üle, ma isegi ei tea miks :D aga nüüd tean, et kaks pumbatäit ja juuksed on siidiselt pehmed ja samuti imehästi lõhnavad! Olen kasutanud nii palju erinevaid spreisid ja palsameid, kuid õlidega saan alati parima tulemuse. Teine alternatiiv on spreipudelis õli, aga sellega satun ka alati hoogu ja siis on selline tunne, et mine kohe uuesti pesema! Järgmine lemmik on Maybelline BB-cream. Kus ma elasin, et ma selle alles see aasta ostsin?! Ma võin ainult seda kasutada ning juba on täiesti inimlik nägu peas :D Mul on küll väga hea jumestuskreem Oriflamelt, aga BB-kreem on nahal nii õrn ning seda on mugav kasutada :) Sellega suudan ennast ühe minutiga peo-piigaks võluda! Ning kuna ma meigin ennast kuskil paar korda kuus, siis ei kulu mul neid ka tuub tuubi järelt :).
Viimane lemmiktoode on selline, mis vist tõesti igal tüdrukul olemas on - üks hea huulepalsam! (Okei, mul on üks sõbranna, kes mitte kunagi palsameid ei kasuta!) Minul on praegu kasutuses BalmBalm huulepalsam, mis alguses oli lõhna poolest nii võõras ja lausa kibe, aga nüüd - lemmik lemmik :) Mul on agara kasutamise see väike potsik juba peaaegu otsa saanud ning varsti peabki sammud Salon+'i poole seadma. See palsam on muideks kaa 100% orgaaniline!My June favourites are AVON body lotion in Rose&Chocolate and hair leave-in-treatment with Argan oil, BB-cream from Maybelline and lipbalm from BalmBalm.

Võibolla mõtlete, et ma ainult kiidan ja kiidan oma blogis tooteid, aga ei ühtegi negatiivset kogemust. See on sellest, et kui mulle mingi toode absoluutselt ei istu (sellest saab ju üsna kohe aru), siis ma annan need lihtsalt ära :) Näiteks emale ja õele või lugejatele (ärge muretse, Teile ma lahti tehtud asju ei kingi - ikka puutumata asju, mis juba kirjelduse järgi mulle ei sobi). 

Olen küll paar korda mõelnud kirjutada kehvadest toodetest, kas see meeldiks Teile? Võibolla on kellelegi abiks mingite otsuste tegemisel, aga minu arvamus on ainult minu arvamus ja kuna mul on näiteks ühel päeval üsna jonnakas nahk, aga järgmisel päeval väga leplik, siis ma tegelikult ei tea vahepeal isegi, et mis mulle siis sobib! :D aga need ülemised 4 toodet on sügavuti katsetatud ja neid soovitan :)

Juunikuu lugu :Juunikuu film:Mis on Teie Juunikuu lemmikud?


Päikest!

- Marili2 kommentaari:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign