Pages

17. juuli 2014

NEW IN: EBAY


Jehuu, lõpuks on käes see aeg, mil saan igasuguseid vahvaid telefonikorpuseid Ebay'st tellida :) Nimelt olen ka lõpuks ühe kauni ''Õuna'' omanik, nimelt valge 4S on mu koju ja südamesse jõudnud. Need korpused tellisin aga juba kolm nädalat enne telefoni ostu ära, kuna teadagi jõuavad asjad Hiinast umbes kuu aega! See teisipäev olid pakid kenast postkasti potsatanud ja ärevus oli liigagi suur - piltide järgi tundusid nad värvilised ja ilusad. Pettuma ei pidanud, pigem oli isegi postiivne üllatus, et kui ilusad nad tõesti on!
Maksid nad teadagi väga vähe, nimelt 0.99-1.39 US dollarit ja nagu ikka, free shipping :)

Ja äkki mõndasid teist huvitavad täpsed lingid, seega siin nad on :


Mõnusat shoppamist!

- Marili

4 kommentaari:

 1. Just täna sain aru, et mu telefon ei pea enam vastu ja kiiremas korras oleks vaja uut. Mõtlesin just nimelt iPhone 4S'i peale. Internetis nägin palju positiivseid arvustusi, kas oled jõudnud juba katsetada või kuidas esmamulje on? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma olen tõsiselt rahul! Valisin 4S'i, kuna see on tunduvalt soodsam, kui 5S, aga päris tegelikult meeldib mulle 4ja välimus ja olemine isegi paremini. Kuna mul on telefon vaid nädalakese olnud, siis ei oska täpset ülevaadet anda, aga esmamulje on võrrrratu - ilus, kiire, võimas, I'm very pleased :) soovitan!

   Kustuta
 2. Jeee, nii kaua ootasin seda postitust!
  Kõik korpused meeldivad väga-väga ja kohe lähen tellin endale ka mõne, mis siis, et neid juba liiga palju on. :)

  VastaKustuta
 3. Iphone omanikel ikka hea lihtne elu - neid korpuseid igal pool iga hinnaga :D Mina oma Galaxyga otsin nagu hull ilusaid korpuseid. Ja siis, kui lõpuks leidsin, ei jõudnud pakk kohale :D.

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign