Pages

22. juuli 2014

PAAT


Eile sai lõpuks külastada populaarset restorani PAAT. Asukoht on sellel absoluutselt imeline ja kuna ma armstan vee lähedust, siis oli raske lahkuda. Nagu eile ka öeldud sai, siis ma üritan Teid igalepoole kaasa võtta ja oma tegemisi jagada - nii ka selle külastusega. 

Kuigi asukoht oli imeline ja päike paitas hellalt, siis kahjuks valmistas PAAT ka pettumusi... Teenindus oli ko-hu-tav! Ma olen muidu väga kannatlik ja tolerantne (eile oli samuti hea tuju, kuna ümbrus tegi nii õnnelikuks), aga eilne oli lausa naeruväärne - oodata tuli kaua, nii teenindusega, jookidega (allright, söögid toodi tõesti lubatud ajaga - 10 minutit), alguses meid teenindanud noormees ei suutnud viisakalt vastatagi ja õnneks andis meie laua ühele noorele neiule, kel aga vist alles esimesed katsetused teenindusvallas. 

Ootasime, mis me ootasime - toidud olid päästerõngaks! - maitsed olid kõik paigas ning praad kadus kiiresti kõhtu :) Samamoodi nautisin jääkülma magustoitu, mis kurgule vist ikkagi nii hea ei olnud...

Kel Viimsisse asja või tahab lihtsalt maailmailusamat vaadet nautida, siis kindlasti tasub külastada - võtke ainult suuuuuuuure ämbriga kannatlikkust kaasa! :)

Loodan, et sellised postitused on mõnusad ja kui ei ole, siis andke aga teada! Tagasiside on a-la-ti(!) oodatud :)

I finally visited the popular restoran called PAAT. The view was amazing and the food, but the service.. not so much. I enjoyed the sea sooooooooo much, it was hard to leave..

- Marili

1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign