Pages

24. juuli 2014

TEAZY TEE


Olen olnud nii kaua kui mäletan, rohkem tee kui kohvi armastaja. Tegelikult maitseb mulle kohvi meeeeeletult, aga naudingule järgneb südamekloppimine ja üldine veidi uimane olek. Seega olen jäänud teele truuks ning kui avanes võimalus proovida midagi uut, siis võtsin sellest kahe käega kinni.

Võimalik, et olete neid pakke juba mõnes teises blogis näinud, aga nüüd siis ka siin - firma Teazy pakkus mulle proovimiseks päeva- ja ööteed ja kuigi alguses mul ei tulnud üldse meelde, et võiks teed teha, siis tegi organism oma töö ning pool eelmist nädalat viibisin teki all ja teekruus nina all. 

Mida need teed lubavad?
  • Kaotada kaalu
  • Vähendada söögiisu
  • Põletada kaloreid
  • Kiirendada ainevahetust
  • Puhastada organismi
  • Saada juurde lisaenergiat
Minu probleemiks ei ole õnneks liiga suur kaal, suur söögiisu või vajadus kaloreid põletada, samuti on mu ainevahetus niigi kiire! :D

See selleks, eks need teed ongi toetavad, kuna kes usub, et ainult teed juues võtab paar kilo alla, siis .. kullakene :) 

Ma lootsin selle kuuriga just enda organismi puhastada ja veidi lisaenergiat kulub kaa alati ära! Tagantjärgi võin öelda, et sisemus sai kõvasti puhastatud - kuna jäin kuuri keskel haigeks, siis tarbisin peaaegu ainult neid teesid ning sain väga kiiresti terveks ja nüüdseks juba tunnen end krips-kraps tervena!

Minu kohene lemmik oli õhtune tee - kuigi ma olen andunud purutee austaja, siis haigena on palju kergem see padjake vette visata. Samuti ei sisalda õhtutee kofeiini, kuna peabki olema uinutava toimega (loogiline eksole :D õhtutee - toob kergema une)

Õhtuteel on palju koostisosi, mis annavad kokku väga mõnusa maitse - näiteks on seal piparmünt, kummeliõied, lagritsajuur, lavendel, meliss, apteegitilliseemned. Neil kõigil on muidugi erinevad toimeained, lähemalt saate lugeda SIIT.

Hommikuteed jõin ma veidi vähem, kuna ma ei joo hommikuti söögi kõrvale (tegelikult ei joo ma peaaegu ühegi eine kõrvale) ja mõnikord tuli meelde enne tööleminekut kiire tass teha :) 
Hommikutee sisaldab muuhulgas: mate tee, ingverijuur, aaloe, raudürt, ženženn - kõik selleks, et üks korralik kickstart päevale teha! Lähemalt saate uudistada SIIT.


Kahjuks ei jäänud see kuur ajale, mil ma oleks terve ja tegus olnud, seda just trenni mõttes. Oleks tahtnud näha, kas teed annavad rohkem energiat, et hommikuti harjutusi teha (muidu üritan neid ikka vähemalt 4x nädalas teha). Küllap siis pidin haigena need läbi proovima ning ei kahetse.. Hommikuteed on mul veel alles, seega katsetamine ei ole veel läbi, hehe

Ma ei saaks öelda, et Teazy lubadused ei läinud täide, aga Te ju olete isegi piltidelt näinud, et kaalu langetamise mõtte võiksin kohe aknast välja visata! :D Lubasid nad ühe korralik detoxi teha ning seda ka tegidki - nahk on pehme ja särav, ise olen õnnelik ja tegus - mida  veel tahta! :)


Ma olen tegelikult viimastel päevadel isegi liiga õnnelik, ma ei tea kas see on mingi ''thing'' üldse, ma tegelikult ei muretse, aga täiesti paratamatult on mul koguaeg naeratus näol - elu on ilus! Ma ei tea, kas see on nende teedega seotud, aga äkki ongi! 

Kel tekkis huvi (ja ma soovitan), see uudistagu Teazy kodulehte - www.teazy.ee Sealt leiate ka retsepte, nõuandeid, erinevaid nippe ja jutte. Samuti soovitan piiluda nende facebooki lehele, kus käib alatihti erinevaid konkursse - https://www.facebook.com/Teazyteatox

Ja kas ma mainisin, et tegemist on Eesti ettevõttega? No vot! :)

- Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign