Pages

22. aug 2014

ACID WASHTeadagi, olen ma Maybelline Colorama sarja andnud fänn. Sirvisin siis ükspäev Company ajakirja ning silma jäi üks pisikene reklaam - nimelt on väljas ''uus'' (välismaa blogidesse jõudsid need juba suve algul) kollektsioon, millel nimeks Acid Wash - mulje peaks jääma kui pleegitatud riietel/jalanõudel/etc. Värvid mulle iseenesest meeldivad - sinakad, rohekad pleegitatu toonid, lisaväärtust annavad miljonid tükikesed, mis siis peaksid tekitama acid wash mulje. Sirvisin kähku paar blogi läbi, erilisi kiidusõnu lakid ei saanud - värv pidi suhteliselt paks, samas vähe kattev olema + need tükid pidavat jääma krobelised. Üsna tüüpilised probleemid lakidega, milles on tükid sees, vähemalt minu meelest. Veidi näevad nad ka ''Dots'' kollektsiooni moodi välja, eriti küünte peal.. Proovida tahaksin neid ikkagi - muidugi ma pole üldse kindel, kas need kunagi eestimaa pinnale ka jõuavad :D

Kas Teie prooviksite sellist lakki?

- Marili

3 kommentaari:

 1. Ooo, need võiks eestisse küll tulla. Sedasi pudelis näevad küll väga ägedad välja. Aga ise ostaks ka ilmselt juba selle pärast, et Colorama lakid ühed lemmikud :)

  VastaKustuta
 2. Väga huvitavad lakid, tahaks neid ka küüntel näha, ehk googeldan. Kahju, et need meile suve algusel ei tulnud, sest tegemist on nii ilusate, pehmete ja suviste toonidega.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mulle just meenutavad karget talve :) need valged tükid sees justkui lumehelbed..

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign