Pages

14. aug 2014

LIGHT FAIRY SUMMER


Kuna ilmad on nüüdseks temperatuuriga kõvasti tagasi tõmmanud, siis automaatselt meenuvad mõnusad soojad päevad - too päev Kaberneemes oli küll veel veidi jahe (25.mai - ohsa poiss, kuidas aeg lendab!), sesmõttes, et õhtud külmetasid varbaid, päeval oli juba suviselt soe.
Katsetasin ka hulganisti täna photoshopis uusi asju ning tulemus tuli selline mõnus roosakas mannavahuline ja päikeseline - mulle isegi istub, see pole mu tüüpiline stiil, aga eks arenema peab koguaeg :)
Olen paljudest blogidest juba silmanud, et kõik ootavad suure hurraaga sügiskuid! :D Ma täitsa mõistan seda, sügisstiil on alati mõnus - rohelised/kollased/punased/pruunid toonid (minu puhul siis), kõik see värviline loodus ohooo... aga siis tuleb meelde, et tegelikult võib see sügis olla suur tuul, vihm ja sopahunnik, riietuseks vaid soe jope ja silmini müts/sall! :D Seega ma ei ole nii ootusärevuses...

Eks ma siis vaatan neid suviseid pilte ja meenutan toredaid üritusi, siiani on suvi olnud ütlemata mõnus. Loodetavasti Teil kõigil kaa! :)


Ikka mõnusaid soove soovides,

- Marili

3 kommentaari:

 1. Väga mõnusad pildid!
  Minagi eriti kõvasti sügist ei oota, sest tahaksin seda kuuma päikest pikemalt nautida! :)

  www.blogicarmen.blogspot.com

  VastaKustuta
 2. Oo nii mõnusad pildid :) Ma sügist eriti ei oota, kuigi täna tuli küll selline sügisene tunne peale ja igatsesin töölt koju minnes nahktagi järgi, sest külm oli :D

  VastaKustuta
 3. Mulle nii meeldivad need toonid!

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign