Pages

7. aug 2014

NEW IN: MAGIC


Teadagi on nii, et mida oma ellu tõmbad, see ka sinna tuleb, olgu siis tegemist negatiivsete või positiivsete asjade/sündmuste/olukordadega. Õnneks olen sellest lõpuks üdini aru saanud ning keskendun positiivsete asjadele, mitte sellele mida ma EI TAHA (universum ei mõista ''tahan'' või ''ei taha'' - ta saab ainult sellest aru, et sa konstantselt mõtled millelegi, seega sa ometi tahad seda oma ellu.). Soovitan sellega igapäevaselt tööd teha - oma mõtetega võid oma elu väga kergesti mürgitada.

Juba suutsin teemast kõrvale kalduda :) Tahtsin hoopis rääkida imelisest kingitusest, mille eelmine nädal sain - avastasin SELLE komplekti hiljuti Apollos ringi jalutades ning vaid nädal hiljem oligi see mul olemas - aitäh veel kord armas õde :). Tegemist on kaartidega, mille ühelpool on täiesti imeline mandala ning teiselpool vastava kivi kirjeldus, omadused, kivi sõnum ning tema seotus tšakrate ja inglitega. Pakis on 55 kaarti ja juhend, kuidas kaardipakki puhastada ning kuidas kõige paremini sellest (nii pakist kui ka poolvääriskividest üleüldiselt) kasu saada.
Olen teinud endale harjumuseks igal hommikul kaks kaarti võtta küsides: ''Mida kristallid mulle tänase päeva kohta öelda tahavad?''. Paljuid aitavad taolised mandalad paremini mediteerida ja tegelikult on neid ka lihtsalt ilus vaadata :)

Samal päeval, mil need kaardid sain, jäi raamatupoes silma üks armas pisikene raamat, millel pastelne ja õrn pilt peal. Sirvisin seda ning kohe sai selgeks, et see raamat peab minuga koju tulema. Hind oli veel alla lastud ning eriti mõistlik. Nüüdeks on see saanud mu igapäevaseks kaaslaseks ja peidab endas rohkem, kui algul arvasin.

Hind ~5.-


Järgmine pilt jätkab Namaste poe jutuga, millest üleeelmine postitus rääkisin. Mul on nimelt sealt poest ka kihvt märkmik, mille peal ongi kirjas Namaste ja selle seletus.
Namaste poes on selliseid märkmikke veel ja veel, erinevate sõnumite, piltide ning värvidega.
Hind ~ 6.-

Ma ei ole täpselt ära otsustanud, et milleks ma seda kasutan, aga mul on haigus (nagu paljudel teistel), et kõik ilusad märkmikud peab ära ostma, sest midagi ikka neisse kirjutada on! Ma olen seda teinud väikesest peale ja nüüd on mul Paide kodu ning nüüdseks juba Tallinna kodu märkmikke täis :D Ups!


Need on mu viimase aja ostud, mis lähevad üsna samasse kategooriasse. Ma ei usu absoluutselt, et Te kõik peaksite üldse mõistma mu vääriskivide või üldise esoteerika teemasid, samuti ei pressi ma kellelegi peale, et Te peate samu asju lugema/tunnetama/uskuma, aga kuna paljud on huvi tundnud just selliste teemade kohta, siis jagan enda arvamusi ja kogemusi suurima hea meelega :)
Seega, kui kellelegi on küsimusi ükskõik millise teema kohta, kas siis vääriskivide (kust saab, kuidas valida, puhastamine jne jne jne) või siis ükstaskõik mille kohta, siis alati vastan :)

Olge armsad mu päikesed!

- Marili

2 kommentaari:

  1. Oh, need kaardid on küll armsad. Mind ka igasugune maagiateema kergelt tõmbab (kunagi rohkem, nüüd veidi vähem, aga ikka). Olen tarokaartidelt ja ruunidelt rohkem küsinud igasuguseid küsimusi, aga see on ka unarusse jäänud ja kaardid ei kuulu mulle enam. Peakski midagi uut endale otsima ja aitäh selle leiu eest. :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign