Pages

12. aug 2014

STONE OF THE DAY - DALMATIAN JASPER


Tänane hommik viis mind poodi Allikas, mis vanasti ei pakkunud mulle erilist rõõmu, aga nüüd avastan sealt igakord midagi uut, kivide valik suureneb koguaeg ning üldiselt on seal super õhtustik! - uus lemmik kindlasti taoliste poodide seas. 
Igatahes, läksin sinna soola ostma, aga vot ostsin hoopis ühe ilusa dalmaatsia-jaspise.  Nagu ikka, siis ma ei oska öelda, miks mind selle kivi poole tõmbas, aga peale tutvustava teksti läbi lugemist ei mõelnud enam hetkegi, esimene kivi jäi pihku, ja see kuumus, mis siis peos oli, näitas, et valisin õige kivi. 

Järgnev tekst on kristalliteraapia.ee lehelt - 

Ülim hoolitseja. Jaspis toetab stessi aegadel, tuues rahulikkust ja terviklikkust. See kivi tuletab inimestele meelde, et üksteist on vaja toetada. Jaspis kaitseb ja maandab energiat ning keha, neelates negatiivset energiat.
Jaspis tasakaalustab mees- ja naisenergiat. Jaspis vabastab elektromagneetilisest ja keskonnasaastest. Jaspis annab julgust haarata probleemidest jõuliselt kinni ja samas julgustab olema iseendaga aus. Andes tuge vajaliku konflikti korral. Jaspis soodustab kiiret mõtlemist ja projektide elluviimist. Tugevdab kujutusvõimet ja viib ideed tegevuseks. Füüsiliselt pikendab jaspis seksuaalset naudingut. Toetab keha pikajalise haiguse või haiglas olemise korral ja annab sellele uut energiat. toetab vereringet, seede- ja suguorganeid. Tasakaalsutab keha mineraalide sisaldust. 


Palju armastust!

- Marili

1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign