Pages

10. sept 2014

3 NEW FAVORITES

Ma olen tükk aega olnud ainult eesti blogide lugeja - ei mõistnud üldse neid, kes ainult välismaa blogisid sirvivad, tean, et need on kindlasti põnevad, aga soov oma emakeeles lugeda ning toodetest/üritusest jne, mis siinmail toimuvad, oli suurem. Aga nüüd! Nüüd ma avastan iga päevaselt hulgi välismaa blogisid ning vabandust eestlased - teie blogisid ei loe ma enam tükk aega :D Tegelikult pole ma ammu ühtki blogi näinud, nüüd üritan vaikselt ree peale saada. 

Tahan teiega ka jagada kolme uut blogi, mis lummasid mind esimest silmapilgust.


Justina blogis on palju sisustuspostitusi, mida ma ju-mal-dan! Tal on väga boheemlaslik stiil, nii riietuses, kodusisustuses ja isegi blogi kujunduses.Imeilus toidublogi - täiesti hämmastavad pildid! On näha, et piltidega on nähtud palju vaeva, kompa on igal pildil perfektne... aaehhh :)
Vaadates alumist pilti, siis kas ma pean üldse kommenteerima?! Võrratu stiiliga noormehe blogi, kes pälvis Bloglovin Awards 2014 parima meesblogija tiitli. Ja oi oi oi, vaatan neid pilte ja ohkan - ilusasti riides meest on eriti nauding vaadata! Hindan järjest rohkem klassikalist stiili, inglise keeles ütleksin crisp & clean. Mis on Teie viimase aja avastused? Eesti- või välismaablogid, jagage linke!

- Marili

2 kommentaari:

  1. Lemmikblogi läbi aegade: http://bleubirdblog.com/

    VastaKustuta
  2. Kusjuures kui kunagi võtsin ikka aeg-ajalt tunnikese, et avastada uusi blogisid, pole seda väga-väga ammu enam teinud. Välja on kujunenud mingid oma lemmikud, aga tegelikult kindlasti tekkinud väga vingeid uusi tegijaid. Hetkel taasavastan hoopis blogisid, mida ammu jälginud olen nagu näiteks Sinu oma muutub päev-päevalt aina coolimaks!!!

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign