Pages

17. okt 2014

FOOKUSES: LIME LOUNGEPaar nädalat tagasi, kui tegime Pärnus ''ema-tütre'' päeva (pildid sellest paar postitust tagasi), siis õhtusööki nautisime Lime Lounge's. Valisime selle kohta põhimõtteliselt selle järgi, et ma polnud seal varem käinud ja seal pidavat uus sügismenüü olema.
Valisime õnneks kõik erinevad road, seega katsetamist oli palju - kahjuks ei tööta Lime Lounge' koduleht, seega ma ei saa järgi vaadata, mis roogade õiged nimetused on ja samuti ei mäleta ma neid peast.. Tean vaid seda, et ise võtsin veiselihaga salati, mis oli veidi igav - liha maitses hästi, aga salati osa oli nii... tõesti igav, mitte midagi ütlev. Kõigile teistele (vist) oma söögid maitsesid või oli see tüüpilise eestlase vastus: ''aitäh, väga hea oli''. Mina kritiseerisin, nagu ikka, kuna siis toimub ka areng.
Kuigi salat oli igav, siis magustoit - sokolaadikook (mis pole kahjuks pildile saadud), mis oli niivõrd hea - lausa kosmiliselt orgasmiliselt maitsev, mis teenis minupoolt väga väga suured kiidusõnad, olin niivõrd vaimustuses, et palusin ettekandja poisil kokale pai teha. Tema vastuse peale, et tule tee ise! läksingi kööki ning tegin noorele kokapoisile pai. Sellised olukorrad teevad endal olemise nii toredaks ning loodetavasti tegin ka tal tuju heaks :) igapäev keegi paitama ei lähe.. vist? Mulle tundub see ''mitte-eestlaslik'' käitumine, samamoodi nagu igakordne tuim toidukiitmine.

Kuna magustoit oli nii hea ja töötajad tegid tuju heaks, siis lahkusime siiski suured naeratused näol. Soovitan juba ainult sellepärast sinna sammud seada, et töötajad on super armsad. Ahaa - üks asi, mis oli vapustav - toidu välimus - tõelised kunstiteosed! eriti magustoidud. Saate ka piltidelt näha :)

Mina igatahes soovitan - kõigil, kel ka külmal ajal Pärnusse asja või elavad seal - minge kindlasti! Ja kui midagi meeldib, siis miks mitte - tehke kokale pai!


Pildid: Getter Orusalu

Lime Lounge, Hommiku 17, Pärnu

Kas Teist keegi on seal käinud, mis muljed on?

Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign