Pages

10. okt 2014

HAIR FAVOURITE: BED HEAD


Ma kavatsesin teha ühe ''tühjade-potsikute'' postituse, aga ei jõudnud enam ära oodata, et Teile mu kahte uut lemmikut tutvustada (+ mul saavad asjad nii aeglaselt tühjaks, et jääksitegi ootama :D).

Niisiis - sain juba tükk aega tagasi Salon24'lt TIGI Bed Head Colour Care Colour Goddess shampooni ja palsami - jõhker, mis pikk nimi sellel on! Mulle meeldib see sõna goddess.. Tunnengi ennast kui jumalanna oma ilusate pehmete juustega. Käisin hiljuti ka juuksuris, seega nüüd on juuksed veelgi ilusamad, tervemad ja säravamad. Aga kuna iga päev on omamoodi, siis ka juustega - vahepeal ei lahku kaabu mu peast kuskile :D! 
Anyway, tulles tagasi toodete juurde, siis pean kohe ära mainima ühe kõige suurema plussi - lõhn! See imemagus, lausa imal, kuid suurepärane lõhn... oeh.. midagi karamelli, kookose, mandlisegust. See on loogiline ka, kuna tooted sisaldavadki magusa mandli- ja kookospähkliõli. Aaaaah, I love that smell! See jääb juustesse ka üsna kauaks ning ma olen isegi komplimente saanud, et mu juuksed lõhnavad nii hästi :) 
Mõlemad, nii shampoon kui palsam, on mõeldud värvitud juustele ja kuna paar kuud tagasi ma olingi värskelt värvitud, siis saidki need kaks valitud. Mul vedas - mul värviti täiesti tasuta (ühe ürituse tarbeks) juuksed ära, professionaalsete värvidega, seega praeguseks pole üldse aru saada, loomulik juukse väljakasv ja värvitud osa sulanduvad täiesti ühte, mida pole mul vist kunagi juhtunud. Praegu olengi kahevahel, et kas värvida uuesti üle, veidi tumedamaks või lasta juustel olla. gisene aeg toob alati tunde, et juuksed võiksid tumedamad olla, kui ehh.. sinnamaani kui otsustan, panen piltidel filtrid peale, seega tunduvadki tumedamad :D 

Mainin ka kindlasti ära, et järjepidevalt ma neid tooteid kasutanud ei ole - juuksed harjuksid muidu liigselt ära, ühel hetkel see juhtuski, selline tunne oli, et juuksed on koguaeg kuidagi õlised ja veidrad - kasutasin siis vahete vahel üht mu teist lemmikut - British Hair shampooni. Ma usun, et vast kõikidel piigadel on see nipp juba selge, et üht shampooni ja palsamit väga pikalt kasutada ei tasu :) 
 
Nagu ka piltidelt näha, siis palsam on mul peeeaaegu otsas - mõtlengi nüüd, et kas tahan uued samasugused soetada või siis peaksin midagi hoopis uut proovima - ainult, et see lõhn on liigselt lummav!

Hinnad mõlemad 13.50 .- (salon24.eu lehel)

- Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign