Pages

3. nov 2014

BODY IMAGE

Ma ei teagi, miks ma seda teemat varem puudutanud ei ole, kuna see on mind saatnud terve elu. Olen kuulnud lugematuil kordadel, et söön liiga vähe, olen liiga peenike ning lausa, et miks ma anorektik/buliimik olen. Ütlen seda siis korra veel, et ma ei ole end mitte kunagi näljutanud või meelega oksendanud, lahtisteid võtnud või midagigigi sellist! Olen nii väsinud sellest, et pean koguaeg kuidagi tõestama, et olen loomult ja sünnist saati kõhn inimene olnud. Enamustele on raske uskuda, et mul on keeruline kaalust juurde võtta ja möhisevad alati, et ''söö burgerit!'' - Kui see nii kerge oleks, siis johhaidii! 
Olgu, ma üritan siiski rahulikuks jääda, kuigi see teema ajab mul südame väga kiiresti puperdama - mind häirib ka meeletult, et arvatakse, et kõhnadel inimestel on elu kui pillerkaar - oled tore ja kõhn, kõik riided lähevad ilusasti selga ja kõik ongi super luks.. .aga kui juba üle kümne aasta kuulata, et olen anorektikust luukere, kellel on kindlasti tulevikus raskusi laste saamisega, siis andke andeks, aga ajab vihaseks küll!

Otsisin välja kõige vanemad pildid, mis mul arvutis on, mis on kahjuks ainult aastast 2008, tegelikult on mul vanemaid pilte palju palju, aga kuskil kadunud mälupulga peal.. oh well


Aasta 2009 ja 2008. 


Aasta 2012 ja 2011.


Aasta 2014 suvi.


2014 oktoober.

Ma lihtsalt ei mõista seda õigust, mis inimesed endale võtavad, et kommenteerida kellegi suurust. Meil pole kellelgi aimu, mida see inimene võib läbi elada, olgu ta siis suurus 48 või 34. Igal ühel on omad probleemid, mured, põhjused, miks nad just sellised välja näevad. Kõige jubedam tunne on vaadata peeglisse ning tunda vastikust, põlgust, viha enda peegelpildi vastu. Oi, kui palju kordi ma olen seda tundnud - liiga peenikesed jalad, kondised põlved, välja ulatuvad puusakondid, rangluud jne jne jne. Enamus ajast suudan vähemalt öelda, et fuck it - I'm beautiful! Aga mõni hetk vaatad, et miks... ja siis sööd ja sööd.. mõtled, et kui ma oleksin veidigi ''paksem'', siis olen kindlasti ilusam. See on täiesti haigus - miks keegi peaks niimoodi tundma?! Eriti, kui see pelgalt söömine naljalt juurde ei anna. Ning jah, ma olen ikka korralikult rämpsu söönud ka terve oma eluaja, mitte kuskil nurgas porgandit järanud - enne, kui mõtlete, et mis see skinny bitch siin vingub, et juurde ei võta, siis ma olen proovinud! 
Nagu näha, siis see teema ajab mind korralikult keema :D Tahan lihtsalt öelda, et inimesed mõelge ikka enne.. või siis unustage üldse see kaaluteema ära. 

Lõpetan siis postituse vähemalt postiivse noodiga - viimase kahe nädala jooksul olen mingil kummalisel kombel hakanud juurde võtma, ilma, et ma oleksin seda tahtnud - 5 kg lausa! Seega kaalun nüüd rohkem, kui 22 aasta jooksul olen kaalunud. Aga olin ka 5 kilo kergemana ilus - olen iga päev ilus ja täiuslik. Sina oled ka täiuslik ja imeilus, absoluutselt igas kaalunumbris - IMELINE OLED! ja ütle seda endale iga päev.

- Marili

6 kommentaari:

 1. Sa oled imeline ja nii kena kehaga naine! :)

  VastaKustuta
 2. Mammu, who ever it was.. just leave it. Sa ei ole kunagi LIIGA peenike olnud! Sul on väga kena keha ja oled ülikena välimusega inimene :) Ja just nii ongi.. fuck it - you Are beautiful.. hmm btw me too (ühtekad, lol) :D Ära lase neil inimestel enda ajju tungida, cuz you're positive and that feeling makes you even more beautiful :)

  Ilusat päeva jätku sulle !
  PS! Su iga päev peaks olema positiivne, kuna sa kannad ilu endaga koguaeg kaasas !

  VastaKustuta
 3. Nõustun Liisuga! :) Kuna tunneme Sind nii kaua aega, siis võin kindlalt väita, et Sa ei ole kunagi ennast näljutanud, sest mäletan väga hästi neid kooli söögivahetunde, kui söök meie laualt kadus kui tina tuhka, sest olime kõik koos sellised õgardid. :D Oled väga ilus, Marili!

  VastaKustuta
 4. Ma olen ka saanud seda "Appi kui peenike Sa oled" juttu siit ja sealt. Kahjuks keegi ei mõista, et sama nagu on ebaviisakas ja inetu öelda ülekaalulisele "Oi kui paks sa oled", ei peaks ka saledat inimest kommenteerima. Isegi kui öeldakse "Sa oled nii ilus sale". Ütle lihtsalt, et keegi näeb hea välja, mitte ära pane kohe seda kaalusilti sinna juurde.

  Aga Sulle ütlen, et Sa näed väga hea välja alati! (:

  VastaKustuta
 5. +1 kogu blogipostitusele! ma olen saanud ka meeletul kogusel kommentaare nii päriselus, blogis kui kindlasti ka klatšides. ei hakkagi siia midagi muud lisama, lihtsalt i know what you feel :)

  VastaKustuta
 6. Selline tunne nagu oleks ise postituse kirjutanud.. Mulle nii meeldivad enesekindlad inimesed, olenemata nende välimusest! Tean, et Sa ei kirjutanud postitust selle mõttega, et endale komplimente koguda, aga siiski nõustun eelnevate inimestega, et oled väga kaunis naine! :)
  Kõike parimat!

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign