Pages

18. nov 2014

MONOCHROME


Kõik, kes mind ja mu stiili vähegi teavad, oskaksid öelda, et minuga käivad koos alati meeletud mustrid, värvid ja üldiselt kirju olek. Enda üllatuseks avastasin aga see sügis, et järjest rohkem tõmbab mind tumedate värvide poole ning ühel hetkel peeglisse vaadates olin üleni musta riietatud - see on minu jaoks midagi väga kummalist :D ja tuleb välja, et ka teiste jaoks.. olen saanud küsimusi, et kas minuga on ikka kõik korras.. 

Jah, minuga on ikka kõik väga korras, lihtsalt midagi mustas riietuses on praegu nii võluvat, et ohooooho. Mu uued lemmikud on hõbedaste detailidega saapad ning kunst-nahast püksid, mõlemad H&M'st soetatud. Samuti ei saa unustada kõige uuemat beebit mu riidekapis - imeimeilus mantel nahksete detailidega.. ohhhhh, see on nii ilus ja naiselik :)

Kuna mul on nüüd siis nii palju kirjuid riideid, mida ma enam ei kanna, siis juba järgmine kuu on Teil kõigil võimalus tükike mu kapist endale koju saada :) aga sellest juba varsti varsti!

Olen ka avastanud uusi blogisid või siis pigem taasavastanud vanu, kelle stiil mulle nüüd väga sümpatiseerib - eriti meeldib mulle Grete Linki ja Getri Mitti stiilid, kindlasti olete neid nimesid kuulnud niikuinii :)

Igatahes.. olen ise põnevil uute stiilide katsetamisest ning praegune on vägagi erinev paar kuu tagusest garderoobist, eks vaid näha, mis tulevik toob!

- Marili1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign