Pages

25. nov 2014

NEW IN: TIGI


Jõulud algasid juba novembri lõpus :) Ma tunnen juba viimased nädal-kaks, et jõulud on kohe kohe käes! Eelnevad aastad olen ma üsna rahulikult võtnud seda jõuluaega, tõeline tunne tuli alles 24.detsember, kui metsast kuusepuu koju toodud sai. See aasta on midagi teistmoodi - ma juba praegu naudin nii väga kõiki neid tulekesi ja kulda-karda ning nädalavahetusel saab ka Tallinna kodu jõuluvälimuse :) Ma isegi juba mõtlen kingituse peale ning küünlad, mandariinid ning hõõgvein on väga teemas juba.

Aga tundub, et minagi olen see aasta hea laps olnud ning esimene kingitus jõudis minuni juba eile. Nimelt salon24.eu saatis mulle proovimiseks TIGI sarja Catwalk shampooni ning palsami ning BedHead juuksekreemi. Kõik läksid ka täna hommikul käiku ning tööl olles sain ühelt kliendilt komplimendi, et mu juuksed on täna nii läikivad.. haha tundub, et siis tooted toimivad! Valisin kõik tooted ise välja ja Catwalk tooted said valitud just lõhna pärast - akaatsiamett sisaldavad palsam ja shampoon lõhnavad tõesti nii nii -- niii imeliselt! 

Vara veel on midagi soovitada, kuna peale ühte pesu on vara öelda, aga ma pole küll ammu juuste kohta komplimente saanud :)

Kõik tooted leiate salon24.eu

Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign