Pages

12. nov 2014

THREE BEAUTY FAVOURITES

Ma ei ole üsna ammu iluteemasid puudutanud, teeks siis sellele pausile täna lõpu :) Mul on kolm uut lemmik toodet, kahte neist kasutan igapäev ja ühte siis, kui eriti gläm tahan välja näha.  Kuigi ma meigin ennast igapäevaselt, siis uusi lemmikuid mul väga tihti ei teki - olen jäänud paljudele headele toodetele truuks ning välja vahetan asju siis, kui otsa saavad või kui tõesti midagi head avastan. Nii on ka nende toodetega - kaks neist on täiesti välja vahetanud mu vanad lemmikud.


Esimene iludus on Palladio huulepulk nimega Juniper. Sellega tunnen end kui tõeline glämmitar, catwoman etc :) Pigment ja püsivus on tal täiesti uskumatu, just nende omadustega lükkas ta kõik vanad huulepulgad kõrvale. Nüüd rändab ta minuga peaaegu igapäevaselt kaasas, et vajadusel välimusele vunki juurde lisada. Tugeva pigmendi tõttu on aga huulepintsli kasutamine väga vajalik - minul vähemalt - siis saab eriti kauni musisuu maalida. Peab ta vastu nii söömisele, joomisele ja määrib kõik põsed musitamisega ära :) 

Kodulehel on ta hinnaks 6 dollarit, mina sain selle kingituseks. Kel huvi, siis tradehouse.ee'st saab neid hõlpsasti ja hinnaks 6,97 eurot


See puudripintsel on samuti asendamatuks saanud - imeliselt pehme ja kergesti kasutatav. Eks mõiste puudripintsel ole juba kõigile üsna mõistetav, seega ma pikalt ja laialt ei kirjuta, et kuidas seda kasutada :D

Saadud tradehouse.ee'st ja maksab 6 eurotViimane lemmik on oi oi oi - the best of them all! Oriflame Volume Blast Mascara -  Ma proovisin seda ripsmetušši paar kuud tagasi ning siis ei meeldinud see mulle absoluutselt - ei mingit pikendamist, jättis kõik ripsmed ühte klompi ning haises ka veel õudsalt. 
Ma ei tea, mis mu elus juhtunud on paari kuuga (no okei, juhtunud on terve maailmatäis asju, aga mitte iluvallas), siis praegu ma armastan seda toodet! Mu ripsmed ei ole kunagi niiiiiiiiiiiii pikad ja kaardus olnud, ohohoohohooo. Ma ei tea, kuidas enne mulle see üldse ei istunud ja nüüd on see täpselt õige. Igatahes tegi mu vanale tuššile 1:0 ära!

Hinda ma sellel kahjuks ei tea, samuti kingituseks saadud, aga Oriflame on õnneks väga taskukohane ja just sellepärast ma teda soovitangi väga - olen proovinud nii kalleid kui ka väga odavaid ning see üllatab tušš üllatas väga. Hommikust õhtuni suurepäraselt kaardus ja pikad pikad vasika ripsud :)

And that's it - mis on Teie viimase aja (ilu)lemmikud?

- Marili

1 kommentaar:

  1. Need Palladio tooted on üldse väga head. Mul on silmalainer ja see lükkas ka kõik vanad lemmikud kõrvale. :)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign