Pages

16. dets 2014

EVENT: SALON+ PARTY


See postitus on juba tükk tükk aega draftides oodanud ning tegelikult ma unustasin juba ära, et tahtsin Teiega pilte jagada! Parandame siis selle vea, ilusasti nädala alguses :)

Tegemist oli siis Salon+'i koolitusega, mille käigus kümme modelli said uued ägedad soengud pähe - eespool näete veidi behind-the-scenes pilte, mis järjekordselt - enamus - telefoniga tehtud (sorry). Aga mõnda aega tagasi sain ka kätte korralikud pildid, mis õhtul peol tehtud sai. Nüüd jääb oodata vaid stuudio pilte..


Jaa kõik need 9 imekaunist naist tulevad varsti varsti juba mulle külla - ootan Teid nii vägaaaa :) Esimene jõulupidu siis, 19detsembril ja oi oi oi.. kas aimate, kui palju pildistamist seal saama hakkab :p otsutasime, et keerame glämmi ikka põhja, seega lõpuks saan enda kuldse kleidi kapist välja võtta - ostsin juba eriti ägedad sukad ka sinna :)

Ootan juba nii väga seda pühade aega, olen praegu juba nii nii nii õnnelik, aga pühade aeg ning aastavahetus tunduvad tullevat niivõrd kihvtid, et oeh.. vaatan, et suurest ärevusest ja õnnetundest lõhki ei lähe.

Ma loodan ka, et Teil läheb kõigil hästi ja mõnusalt, olete samuti õnnelikud ja võibolla ka veidi.. rahulikumad, mõtted rohkem enda sisse suunatud. Proovige leida rohkem aega lähedaste jaoks ja mitte lasta ümbritseval negatiivsusel end häirida.

Kallistused :)

Marili

1 kommentaar:

  1. wow, see teine pilt! Super hea näed välja, need püksad sobivad sulle super hästi ;)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign