Pages

28. dets 2014

J'ADORE YADORA


Hei!

Jõuluaeg on nüüdseks selja taga ning aasta on vaikselt läbi saamas. Ma kirjutan arvatavasti eraldi postituse aastast 2014, kuidas see möödunud on, mis muutusi kaasa toonud jne :)

Täna tahtsin jagada hoopis kingitust, mille sain natukene enne jõuluaega kätte, aga nüüd hakkan vaikselt näitama, et mis siis sel aastal päkapikud tõid. 
Pildil olevad kingitused tõid Razwar'i päkapikud, tegelikult pakkusid nad mulle  proovimiseks raseerimisekomplekti, aga too oli mul hoobilt vannitoas ning raseerijat on ometi kõik näinud (ei? :p). Kingipakis leidus veel neli eriti hästi lõhnavat iludust - kaks pesuseepi, üks massaažiküünal ja -õli. 

Praegu igatahes tundub, et aasta 2015 algus tuleb eriti hästi lõhnav - ma sain lisaks nendele kingitustele veel iiiiiiiimehästi lõhnavaid kreeme (kätekreemi, kehakreemi, huulepalsamid). Aga juba varsti varsti saan kõik asjad ära näidata - õnneks on neid asju vähe - oleme perekonnaga kõik jõudnud sinna puntki, kus saame aru, et kõige suurem kingitus on koos olemine, mitte asjade kinkimine. Sellegipoolest jagasime pisikesi meeneid, mõned neist liigutasid mind pisarateni :)

Ma loodan, et Teil kõigil oli fantastiliselt ilus ja mõnus jõuluaeg - ilm läks ometi nii õigel ajal ilusaks! Mina jäin igatahes väga rahule, lisaks jõulutundele ja perekonna armastusele sain mingi müstilise uue energia, mis on mu terve keha üle võtnud - mul on nii palju motivatsiooni ning lõpuks näen ka tulevikuvisioone selgelt. I'm so excited!

Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign