Pages

12. dets 2014

ON STAGE & BACKSTAGE

Kolmapäeval toimus Erinevate Tubade Klubis moeshow, milles sain ka osa võtta. Tegemist oli Broadway NYC Fashion 2015 aasta sügiskollektsiooni esitlusega ning ürituse õhtujuht oli hurmur Uku Suviste, kes ka muidugi laulu lahti võttis :) ETK poisid olid kokku pannud eriti khuuli süsteemi, millest kahjuks pilte ei ole, aga kui me seisime rohelises boxis, siis ekraanidele ilmusime mitmekordselt ja väga ägedalt - pesukollektsiooni ajal hakkasid ekraanidel möllama mustrid, mille värvid tulid meie enda pealt - how awesome is that:)

Saangi Teiega jagada pilte lavalt ja lava tagant, sest eks modellidele kohaselt olid telefoni kaamerad koguaeg käigus :P

Fotod: Ardo Kaljuvee

Nagu näha, siis kandsin kolme erinevat riietust + kahte pesukomplekti ning jah, see riiete vahetamine oli päris segane, kõik jooksid, riided lendasid - kui muidu polnud absoluutselt närvi sees, siis riiete vahetamise ajal hakkasid põlved värisema, sest 'äkki ei jõua õigeks ajaks' - kõik õnneks läks ideaalselt, isegi teise komplekti pesu jõudsin just in time korralikult selga (need sukatripid you knoww!). Melu oli eriti suur, modelle oli palju ja kõik oli nii armsad! Juba teine üritus, kus sattuvad kokku nii ägedad inimesed, et ma ohhetan ja ahhetan - esmalt Salon+ üritus ja nüüd see.


So.Much.Fun!

Leidsin ka ühe pildi, mille tegin suurest ekraanist - nüüd saate veidi aimu, mida ma mõtlesin nende ekraanide osas :)That's it praeguseks!


Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign