Pages

19. jaan 2015

5 TRENDS TO TRY THIS SPRING

Hurraa kevad!
Ah mis, ei olegi veel? Nojah...

Eile veebruari kuu Vogue'i sirvides sattusin juba ajast ette - kevadesse - aga just sellisesse, nagu meil Eestis on, ikka saabaste, sallide ja jakkidega. Inspiratsiooni täis, otsustasin Teieni tuua 5 trendi, mida võiks kevadel proovida ja selle all ma mõtlen, et miks mitte kohe praegu! On küll talv ja täitsa talv (kuupäeva, mitte ilma järgi), aga natukene helget linnulaulu ja oja (pigem vee rennide) vulinat võib ju ikka silme ette manada :) 
Aga siin nad on:

SHINE BRIGHT


Esmalt päikeseprillid - peale silmaoperatsiooni said nendest minu jaoks täiesti asendamatud tegelased - küll ei ole mu silmad enam nii tundlikud - nüüd panen rõhku rohkem ägedusele :) ning mis saaks ägedamad olla kui ühed eriti kick-ass peegeldusega päikeseprillid?  

Vasakul Alexander Mcqueen ja paremal Dolce&Gabbana iludused


GO BIG OR GO HOME


Üks lihtsamaid nippe, kuidas eriti effortless välja näha - juuksed ülepea sasisesse patsi/krunni ning suured kõrvarõngad kõrva. Olenevalt enda stiilist - kas midagi glämmi või nagu praegu moes on - pigem geomeetriline, lihtsam (kuldne on märksõna!).
Vasakul tundmatu, paremal Loewe SS 2015


70'IES RETRO


Seitsmekümnendad on tagasi ning seda eriti ägedate vintaaž-tüüpi t-särkide näol! Mis oleks kergem, kui t-särk selga ning minek - olen tähele pannud, et kõige vägevamad särgid asuvad hoopis meeste osakonnas.. Niiet soovitan järgmine kord pilgud sinna suunata :)
Oluline on, et üldine look ei läheks liiga lohakaks - särgiga kombineeri pigem puhtaid värve ja lõikeid ja minimaalselt aksessuaare.

Vasakul Sugarhigh + Lovestoned ja paremal Loewe SS 2015


NEW HIGHS AND NEW LOWS


Julgustan proovima erinevas stiilis pükse - kui kaua ikka oma vanu teksapükse kannad :) Minul oli sama jama - kinni selles rutiinses teksaelus. Kohe, kui sellest välja sain, siis ohoo - tavalised teksapüksid satuvad mu jalga kord kuus või pigem vähemgi. Olen avastanud enda jaoks erinevad värvlikõrgused (mida kõrgem, seda parem, in my opinion), samuti erinevad materjale - kunstnahk, elastne puuvill, siidine polüester jne jne. Valikuid on ju tegelikult nii palju ning igaüks leiab endale kindlasti lemmiku!
Mis mul hiljuti silma on jäänud, on kahanev püksisäär ehk siis mida kõrgem värvel, seda kõrgemal on ka alumine äär. Vot sellised püksid tunduvad kõige kenamad just kontsaga, kuna muidu võib jääda veidi frumpy üldvälimus. Aga vot jällegi - äkki ei jää :) katsetama peab! ning seda ma kavatsen teha, soovitan Teilegi.

Mõlemad pildid: tumblr

BLACK & GOLD


Viimane trend ei ole vast midagi pöördelist - kuld ja must on aegade algusest kokku sobinud ning teevad seda ka tuhande aasta pärast. Lihtsalt meeldetuletuseks, et kuld ei pea olema ainult piduliku sündmuse jaoks, vasakul olev pilt tõestab seda ideaalselt. Muidugi, kui juba peost rääkida, siis üks Versuse helkiv seelik sobiks tantsupõrandale imehästi - eriti koos minimalistiku maika ja kingapaariga.


Need olid minu 5 soovitust kevadeks või nagu ennist mainisin, miks mitte need ka kohe käiku lasta. Mu enda stiil on viimase poole aastaga pöördeliselt muutunud ning praegu tunnen, et on selline vaikne periood - kogun mõtteid ning varsti hakkan samuti katsetama - et ikka tekiks eriti omanäoline stiil. Võib öelda, et värvid hakkavad ka vaikselt minu ellu tagasi tulema - ükspäev võtsin oma maani siidise kaunitari kapist välja ning hing laulis ilust - oh imeline suvi - see aasta tuled sa eriti ilus, ma tean seda!


Ma juba kaldun vaikselt suvesse, mis näitab, et selle postituse aeg on läbi, loodan, et Teile meeldis selline väike moe-nopete-nippide kogum ning järgmise korrani :)

Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign