Pages

27. jaan 2015

MOEPARK'15 TEASER

Sellel nädalavahetusel jõudsin üle kuu aja Paidesse, et laupäeva hommikul kell 8 sammud Kultuurimaja poole seada, kus hakkasime MoePARK 2015 reklaamiklippi tegema. Ega ma sellest palju rääkidagi ei saagi, kuna muidu rikun üllatuse ära, aga klipp tuleb väga kihvt - palju arvutiga tehtud lisasid, taustad, liikumised jne. Seega võib jääda mulje, et misasja ma selle laua peal istun, aga oi oi, peale töötlust istun hoopis ilusa suure küünelaki pudeli otsas :D Aga shhhh! rohkem ei räägi midagi.

Ma olin väga meeldivalt üllatunud, et kui hästi mulle see stiil sobib, mis Te arvate?


Peale minu oli kolm modelli veel, aga ma ei hakka teiste pilte siia omavoliliselt lisama, nii et neid näete alles reklaamis - mida ma ka kindlasti siin Teiega jagan! 

Praeguseks kõik, olge mõnusad :)

Marili

2 kommentaari:

  1. Otsin praegu kui hullumeelne taga pin-up/50ndate stiilis rõivaid, niisiis on väga rõõmustav näha samateemalisi fotosid - kas juustesse on sõlmitud midagi kaelaräti-laadset või on tegemist päris peapaelaga? Mul oli eile väga raske aksessuaaride kaupluses selgitada, mida silmas pean ning saadaval olid ainult sellised tavalised kummiga ühelaiused peapaelad, mis pole päris see.. :)

    VastaKustuta
  2. Peas oli mul selline... rätt ikka, mis on muidu ruudukujuline, aga siis kokkuvolditud :) ja ps: riided on kõik Reserved

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign