Pages

12. veebr 2015

OOTD 10.02

Fotod: Elina Lait


Põhimõtteliselt, kui ma teeksin oktoobrist - märtsini väljas outfit of the day pilte, siis nad näeksid täpselt sellised välja. Küllap ongi see põhjuseks, miks ma neid EI tee. Tegelikult, kui aus olla, siis kaks uut garderoobi uuendust on pildile jäänud küll, uued jalanõud H&M'st ja kott Sinsay'st. Ning kampsungi on suhteliselt uus.

Pildid on pärit teisipäevasest lühikesest pildistamisest koos Elinaga. Ja jällegi ma avastan, et olen pealaest jalatallani H&M, mis toimub. Ehk siis kampsun, sall, mantel, püksid ja jalanõud pärinevad kõik Postimajast. Samas, kellele huvi pakub, sel on minu stiil ühest kohast leida :D 

Lubasin ka rääkida paarist toredast asjast, mis juhtunud on - eelmisel nädalavahetusel oli neid lausa kaks - laupäeval sain esimest korda tädiks ning kolisin uude kohta! Aga kuna need on teisi inimesi puudutavad asjad, siis rohkem pilte ja infot ma jagada ei saa :) ning natukene ei taha kaa... Midagi peab ikka saladuseks jääma, eriti asjad mu perekonna kohta. Eks näeb, mis ja kui palju ma sellest uuest elamisest pajatan.

Muidu on kõik endiselt tore - nädal veel tööd ning siin põrutan Itaaliasse suusatama. Pärast seda on juba käes märtsi kuu, mis tähendab üht - MoePARK on kohe kohe kohe käes ning mu jalg juba natukene väriseb. Kes ei tea, ei mäleta, siis olen sel aastal ürituse õhtujuhiks, midagi täiesti esmakordset minu jaoks! 

Mulle tundub, et täitsa miskine jutustamise tuju on mul peale tulnud, kuid selle jaoks võiks eraldi postituse teha, las see jääda pigem piltide jaoks.. kuigi ma olen juba siingi kaua vatranud.

Okei, olge armsad :)


Marili

1 kommentaar:

  1. Sirvisin blogipilte ka. Jalle kordan-megailus oled, aga piltidelt jaab nii pingutatud mulje, proovi loomulikumalt poseerida:)

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign