Pages

25. märts 2015

FOOKUSES: RESTORAN NOA

NOA sai 2014. aastal Eesti parima restorani tiitli ning ma täitsa mõistan seda võitu - imelise asukohaga restoran võlub esimese hetkega - kõige armsama naeratusega teenindaja, kes kibekiirelt meile laua leiab, siis üleriided ära võtab ja lendleva liigutusega meid laua poole juhatab. Kõik teenindajad on väga viksilt riides, neidudel teksakleidid ja noormeestel ägeda disainiga teksa-põlled. 

Söök on jaotatud kolme hinnagruppi: 6-, 12-, ja 18 eurot ning valikus on nii taimetoitu, mereande ja liharoogi. 

Toidust veelgi enam meeldib mulle NOA kujundus - kõik näeb välja veidi ''mere'' (nautical) stiilis, heledad toonid ja põnevad aksendid. Kuna mu objektiiv ei luba eriti suuri plaane, siis varastasin kaks pilti kodulehelt :)


Söögivalikuks osutus suitsupeedi risoto kitsejuustu ja rukkolaga - mmmm :) Mind häiris vaid üks kibe kõrvalmaitse rukkola juures, aga ülejäänud toit oli suussulav. Peet ja kitsejuust on ametlikult mu uued lemmikud!
Magustoiduks oli üsna traditsionaalne seest sulav šokolaadi kook, mis oli veidi igav (aga seda vist väga ei annagi põnevamaks teha), liiga vedel ja .. nii kuum, et kõrvetasin veidi keele ära :) Koogi peal olev piparmündi jäätis päästis veidi päeva, kuid mitte nüüd täiesti...

Toitude väljanägemine oli aga tipp-topp!


Üldises plaanis jäin oma külastusega väga rahule, eelkõige teeninduse ja miljöö pärast. Kui keegi Viimsi kanti satub, siis kindlasti käige läbi (broneerige ehk laud ette) või kui juba käinud oled, siis muljeta - kas meeldis? mis häiris?

paid,
Marili

ps: loodan, et olete märganud, et ma üritan nüüd tihemini ja toredamaid postitusi teha :) ja kui kellelegi on mingi soov, midagi, mille peale ma võibolla ise ei tulegi, siis kirjutage kommentaaridesse :) kasvõi anonüümselt!

3 kommentaari:

  1. Ohtlik neid pilte hommikul pooltühja kõhuga vaadata.Ilusad-ilusad pildid!

    VastaKustuta
  2. Uskumatu, et ma ei ole sinna IKKA VEEL jõudnud! Imeline interjöör!

    VastaKustuta
  3. Minu meelest sisekujundus oli iseenesest kena, mitte küll minu maitse, aga siiski. Teenindajad super. Aga toit-no ei jäänud üldse rahule kahjuks. Olen külastanud kaks korda nind kolmandat enamkahjuks ei tule..

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign