Pages

26. märts 2015

LÕUNA KAMILLAGA @FOODY ALLEN


Peale selle, et Telliskivi loomelinnak on täis vägevaid poode ja peokohti, lisandub sinna iga hetkega juurde toredaid söögikohti, üks neist on Foody Allen. Enda kohta ütlevad nii: Eesti parim street food resto, Vabalava teatri hoones. 

Väljanägemine on neil über-casual, ei midagi, mis väga silma paistaks, aga ka ei midagi, mis riivaks. Tagasihoidlikud lauad ja toolid, aga palju avarust, valgust (isegi vihmasel päeval) ning üldiselt mõnus atmosfäär. 

Käisime koos Kamillaga (trendiruum.ee) ja siis muigasime omavahel, et mida küll inimesed mõelda võivad - tulevad kaks neidu, istuvad, lobisevad ja alatasa pildistavad, küll telefonide kui kaameratega. Aga see on see, kui blogijad kokku saavad! Mu perekond näiteks on täiesti harjunud sellega, nad isegi viisakusest ootavad enne söömist, et äkki ma tahan pildistada ja ka nende toidupildid blogisse või instagrami postitada :D

Kuigi ma väga paljudes kohtades siiski nii ei tee, käin sööki ja seltskonda nautimas, siis Foody Alleni ''Vietkongi lõuna'' on jagamist väärt! Sisaldab: kookosraamen, munanuudlid, paksoi, valge redis, porru, seened. Juurde saab võtta nii krevette kui kana.

Oohooo, kui hea see oli! Mõnusalt vürtsikas, kõhtu täitev ja üldiselt lihtalt super-maitsev. Hind 6.-, koos lihaga 7.30.
Kuna mul oli lõunapaus ja mitte eriti palju aega, siis midagi muud me proovida ei jõudnud, aga menüüst jääb veel silma Patpong Pingpong (:D) ja magustoiduks üks Ahjualune!

Kel Telliskivisse asja (ja peaks ju ometi olema, näiteks TMW raames), siis astuge Foody Allenist kindlasti läbi :) Siseinfost veel nii palju, et paari nädala pärast tuleb kamp vägevaid blogijaid sinna kokku, et oma hilbud letti lüüa!

Kes on veel Foody Alleni fänn?

paid,
Marili

1 kommentaar:

  1. www.sandrelle.net28. märts 2015 01:26

    "Oohooo, kui hea see oli!" - mul tuli kohe silme ette kuidas ütled seda. :D Ja jumala äge postitus, mulle nii meeldib, et eriti aktiivselt nüüd blogid ja pildid on nii ägedad. Nii et tassi-tassi kaamerat kogu aeg kaasas! Ja Foody Allen on worth the hype!

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign