Pages

16. märts 2015

ON STAGE AND OFF

Pilt: Petra Poola


Imeilusat päikselist esmaspäeva Teile armsad :)! Üks tähtis nädal on selja taga ja nüüd saab veidi mõnusamalt lihtsalt ilma nautida ning veidi tööd ka teha. 

Möödas on ka MoePARK 2015, see päev läks küll eriti kiiresti mööda, minu ja Sandri jaoks sujus küll kõik eriti mugavalt või tegelikult pigem oli minul super-lebo, kuna Sander veel toimetas ringi ja oli tubli, mina lihtsalt käisin ja muretsesin, et kas mulle ikka keegi meigi ja soengu ära teeb?! Pean ju ometi ilus olema :D Aga kõike sain - imeilusad soengud, meigi ja muidugi need Tallinn Dolls kleidid - nagu kirsiks tordil. Sain õhtu jooksul nii palju komplimente, tundsin end tõeliselt armsalt ja naiselikult.

Muidugi, kui ma ütlen, et kõik oli tsill, siis ürituse ajal olin ma täiesti fookuses ning peaaegu ei näinudki kedagi enda ümber :D keskendusin, et ikka õige nimi õigel ajal öelda, õigel ajal lavale minna ning kõikse olulisem - et hammastel huulepulga jälgi poleks!

Pildid: Andrus Kopliste ja Merle Juhanson

Peale üritust veetsin mõnusa õhtu koos perekonnaga, kes ootasid mind kodus koos isetehtud pitsa ja kookidega, et natukene jutustada ning koos sünnipäeva tähistada.
Eile jõudsin lõunast tagasi Tallinna, nautisin päikest, kodu ja õhtul käisin NO99's teatrit vaatamas. Aaah, kui mõnusad on nädalavahetused :) Tegelikult see nädal on äge, kuna olen täna tööl, aga siis kaks päeva vaba ning lubas eriti ilusat ilma!

Aga okei praegu, ma vaikselt mõlgutan mõtteid lõunasöögist ja varsti ehk lähen F-Hoonesse.

Tsau!

Marili

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign