Pages

5. apr 2015

DAYS LIKE THESE/ CHIT-CHAT

Pilt ühest kolmapäevast, mil Kamillaga vanalinnas kohvi jõime.


Eks vahepeal ole ikka nii, et kohe kui oled jälle hoo sisse saanud ja inspiratsiooni lendab uksest-aknast, siis ütleb keha 'no thanks' ja järgnevad päevad tuleb voodis veeta. Või siis sooja teki all arvuti ekraani vaadates. 
Vot selline lugu on minuga praegu - olen neljapäevast saati haige olnud ning millegipärast läheb aina hullemaks, mitte paremaks. Ütlesin täna just ühe photoshoodi ära, kuna olen füüsiliselt täiesti läbi. 
Nii kahju! 
Ma nii nii tahaksin pildistada, mul oli plaanis reedel Teile video filmida, siis lükkus see eilse peale ja täna tunnen, et ooooh ei, mul ei tule häältki suust välja. Eks see vihmane ja hall ilm panebki rohkem seriaale vaatama ja teki all teed jooma. 

aga nii tore on saada tagasisidet... Näen, et ''Telliskivi loomelinnakus'' rubriik tõotab tulla tõeliselt menukas ning see valmistab mulle vaid head meelt - võibolla ma peaksin märkima, et ükski firma ei maksa mulle või kingi mulle midagi selle eest, et neist kirjutan - mulle tõesti meeldib seal ning mis oleks parem viis, kui läbi selle blogi Teile see paik lähemale tuua :).
Ma nüüd olengi selle lainel, mõtlen, millise poe võiks järgmiseks ette võtta, et kõigil oleks põnev lugeda. Mind tõmbab Minu Väike maailm, kus on kuus Eerin, Nurme Seep ja Villapai (see siis oleks rohkem suunatud emmedele, rasedatele) või siis Mimesise looduskosmeetika pood, kust olen ise palju asju ostnud ning kus on tõesti väga suur valik iiiiiiiiigasuguseid häid tooteid (muidugi ka minu lemmik Dr.Hauschka).
Nagu ma ütlesin varasemalt, siis ma pole kindel, kas kõik sealsed asukad üldse tahavad ja lubavad mind enda poodi pildistama, ma olen nii mõnigi kord saanud väga kahtlevaid pilke, et mis blogi, miks sa tahad, mida sa üldse tahad... Ma ei tea, mis neil reklaami vastu olla saab :D

Tahtsingi veidi lobiseda, anda teada enda olemisest ja tegemistest. Loodan, et Teie olete kõik terved ning kui mitte, siis saadan palju palju ravivaid mõtteid ja kallistusi!

ps: kuna ma varsti üritan ennast siiski kaamera ette saada, siis on igasugused soovid ja soovitused teretulnud :)

paid,
Marili

3 kommentaari:

 1. Minu väike maailm on tõesti imearmas pood ja sellest võiksid kirjutada küll. Või siis võiksid üks laupäev kirbukale kohale minna ja sealt väikse kajastuse teha (see olkes ehk suvisel perioodil kui kirbuturg jälle õue kolib parem) :) Ja BTM Stuudio on nüüd ju ka Loomelinnakus, sellest loeks ka huviga.

  VastaKustuta
 2. Aa! Ja ma ei tea, kas sa kajastadki ainult poetänavat konkreetselt, aga muidu Loomelinnakus on veel Tagurpidi Lavka, mis veab üle Eesti taludest toitu Tallinnasse, inimesed saavad ise oma ostukorvi netis kokku panna ja nii ehedat talust pärit toorainet. Sellest võiksid ka kirjutada.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. nii toredad soovitused, aitäh sulle :) eks see aega võtab, aga tahangi kõik toredad kohad siia blogisse saada!

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign