Pages

20. apr 2015

SHORT SHORTS! 3 OUTFITS

Mõtlesin täna, et ma pole väga väga ammu sellist stiili postitust teinud, viimati vist enne aastavahetust. Ma naudin ülekõige outfittide kokku panemist, eriti siis, kui kõik on vaid fantaasia ning raha ei oma tähtsust. Kohe kindlasti ei tulnud need kolm komplekti eriti rahakoti sõbralikud, näiteks viimase komplekti püksid maksavad 690.-, aga ma lähtusin ainult sellest, mis mulle meeldis ja silma jäi. Sarnaseid riided leiate kindlasti populaarsetest poodidest nagu Zara, Mango, H&M, NewYorker, Lindex jpt. Ehteid soovitan Accessorize poodi piiluma minna, samuti leidub ilusaid asju Universiaal Universumis.
Kõik kolm komplekti tegin lähtudes lühikestest pükstest. Mu enda garderoobis on puudu ühed kihvtid värvilised shortsid, samuti teksapüksid ning ühed, pidulikumad, millega mõnd suve kontserti vaatama minna.Esimene on lihtne, üsna klassikaline suve-riietus.


Teise komplekti püksid on üsna kerge DIY projekt - kui ei taha maksta 1800 dollarit (!!) nende Christopher Kane lühikeste pükste eest, siis sea sammud Abhakani või Kangadžunglisse, otsi välja kõige ägedamad aplikatsioonid ning lase pisikestel näppudel (või masinal) käia ja ongi super ägedad püksid olemas! Selline outfit sobiks kuskile festivalile, kus palju tantsimist (sestap ka kinnised jalanõud).


Vot see ... see õrn pastelne ja sinine komplekt on mu lemmik. See on kokku pandud mõeldes mõnele pidulikumale üritusele - kontserdile, sünnipäevale vms. Esiteks - need püksid! teiseks - need kingad!! see seljakott!! 

Ma loodan, et see postitus andis Teile mõningast inspiratsiooni, kõik outfitid sai muidugi kokku pandud minu isikliku stiili järgi, aga suvi ju ongi mustrite, heledate värvide ning katsetamise aeg :)
Andke märku, kui soovite veel selliseid stiili-postitusi, äkki mingil konkreetsemal teemal? Ma armastan nende tegemist ning oleksin sellesse postitusse ka 10 komplekti võinud panna, aga jõle kirjuks lööks vist:)

olge paid,
Marili

3 kommentaari:

 1. See viimane on nii nii nii ilus komplekt!

  VastaKustuta
 2. Ja kus sa neid kollaaže kokku paned?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mu lemmik on polyvore.com, sest seal on kõik vajalikud (pildid) olemas, aga kui ma ise pilte kogun, siis kasutan picmonkey.com või siis mässan photoshopis:)

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign