Pages

13. apr 2015

TELLISKIVI LOOMELINNAKUS: TALLINN CRAFTORY (POP-UP STORE)

Telliskivi Loomelinnaku poetänaval asub boks, mis iga kuu täitub uue valikukuga - pop-up poe ruumid on näinud nii kaminaid, kohvimasinaid, rattaid ja palju palju veel. Praegu on seal näha Tallinn Craftory imelisi teoseid. 

Tallinn Craftory - eelmise nimega Tallinna Nahatöökoda - on loodud jaanuar 2014 ning selle lühikese ajaga suurt populaarsust kogunud. Nende valikus on erineva suurusega rahakotte, samuti prilli- ja telefonikotid, rääkimata suurtematest, arvuti- ja vabaaja kottidest.

 
Kõik tooted on valmistatud käsitööna Eestis ning kasutatud on kõrgkvaliteetset Rootsi nahka. 
Aga kõige ägedam pop-up poe juures on see, et seal saab valmistada iseendale kas võtmehoidja või käepaela. Valikus on erinevat värvi nahka ning samuti saab sinna peale lüüa ükskõik kelle nime - Mina tegin kaks tükki - heledamast nahast, paksem ning oma eesnimega ning peenikese, musta, oma initsiaalidega.

Kõigil huvilistel on veel  kaks ja pool nädalat aega sinna vaatama ja meisterdama minna - pood on avatud kuni 30nda aprillini (ps: maikuus on Craftory popup lennujaamas).

Kohapeal aitab teid kõige sõbralikum piiga, kes vajadusel näitab täpselt, kuidas soovitud nahkkäepael või võtmehoidja valmib :)


Rohkem infot leiate www.nahk.ee või facebookist SIIT!

Mõnusat nädala algust Teile kaa armsad :) Eile toimus kaua oodatud blogijate kirbuturg, mis läks suurepäraselt ning juba varsti saan pilte ja videoid jagada (kes ei viitsi oodata, siis piiluge elu24 ja õhtulehe galeriidesse).

paid,
Marili

1 kommentaar:

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign