Pages

2. apr 2015

TELLISKIVI LOOMELINNAKUS: HOMEART


Otsustasin üks päev, et kuna ma nüüd enamus oma päevi Telliskivis veedan, siis teeksin ka blogisse uue rubriigi - Telliskivi tänaval (edit: kuna pealkiri võib eksitada, et räägin Telliskivi tänavast, mitte Loomelinnaku poetänavast, siis muutsin pealkirja ja seega ka rubriigi nime). See tähendab, et ma püüan siin olevad poed vahvalt ülesse pildistada ning Teiega jagada. See mõte on minu peas selline.. eks näha ole, kui vastutulelikud sealsed töötajad on. 
Esimesena valisin poe nimega HomeArt, mis on minu jaoks poetänava vaieldamatu lemmik. See on skandinaavialik sisustuskauplus, mis duubeldub tegelikult ka armsa kohvikuna.Mulle meeldib sealne õhustik, ja isegi, kui riiulid on asjadest lookas, siiski on seal avatud ja rahulik tunne. Ma ei suutnud mööblit ilusasti jäädvustada, aga kõik mööbel on Rootsi taaskasutus ning tõeliselt vinge! Praegu just on ka terve üks poetänava koridor ''uut'' mööblit täis. Aga veel on seal kihvte patju, nõusid, pilte, lampe, taimi, pisikesi nipsasjakesi, mis kodus tolmu hakkavad koguma, aga siiski nii armsad ning palju palju veel :)

Tallinn Music Weeki ajal toimus seal väga palju kontserte ja melu oli väga suur ning loodetavasti sai HomeArt piisavalt indu, et selliseid üritusi veelgi korraldada :) rahvast oli rohkem, kui ära mahtus!Poe kohta saate rohkem infot nende facebooki lehelt SIIN! või kodulehelt http://www.homeart.ee.

Mina iga tahes käin seal päris tihti inspiratsiooni kogumas või siis eriti kosutavat piparmündi teed nautimas :)
Mis on Sinu lemmik sisustuspood?

paid,
Marili

8 kommentaari:

 1. Siin rubriigis ei pea ju ainult poode kajastama, ka kõike muud, mis telliskivi tänaval leidub.
  Jään ootama :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma pidasin Telliskivi tänaval all silmas loomelinnaku poetänavat, aga Sul on täiesti õigus - Telliskivi tänav on pikk ja ohtralt toredaid kohti täis :)

   Kustuta
 2. Tänud Marili! Väga-väga ilusad pildid ja kõrvu paitav tekst :) :)

  VastaKustuta
 3. Ma soovitaks ka natuke täpsustada pealkirja ka, et Telliskivi poetänav nt. Sest ise elan Telliskivi tänaval ja mõtlesin esimese raksuga, et ohhoo :)
  Aga minu lemmikud on Hemtex, Homeart, traditsiooniline IKEA ja kirbukad-sekkarid. Homeartist küll nipsasjakesienam ostnud ei ole, sest kodus sõnaotseses mõttes pole enam ruumi :D Aga küünlaid, nõusid ja šokolaadi-kaneeli mandleid koos lattega küll! :D

  VastaKustuta
 4. Oovau, kuigi ma käin ka Telliskivis ja Homeartis enda arust üpris tihti, siis neid oosom valgusteid, mida Sinu ülesvõtetelt silmasin, ma veel näinud ei ole. Võtan seega lähipäevil kindlasti Homearti tee jalge alla ja lähen valgustijahile! Tänud postituse eest ning kiidan blogi - läks mu blogfeedi kirja! ;)
  Terv,
  Liis

  VastaKustuta
 5. www.sandrelle.net4. aprill 2015 13:54

  Väga lahe rubriik! Ma ikka nii elevil, et oled enda blogisse nii palju uusi postitusi toonud. :) Ja aitäh kristalli-meili eest, ei olegi jõudnud Sulle veel vastata. :)

  VastaKustuta
 6. Homeart on ka minu suur-suur lemmik + see on sul tore postituste sarja idee.. võid siia punti ka nt kõik Telliskivi erinevad restod-kohvikud kaasata kui vähegi viitsimist on :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mhmh mu algne idee oli ainult teha poodidest, mis asuvad loomelinnaku poetänaval, aga sain palju tagasisidet, et võiksin seda laiendada terve loomelinnaku peale ning muidugi, miks mitte :) siin on tõesti nii nii palju toredaid kohti

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign