Pages

31. mai 2015

PRISM

Prism Boutique
Here comes the Sun / The After Party collections
photography Bryan Rodner Carr
model Caroline Wilson
styling Danikha Nunez
Vahepeal leian erinevatest blogidest brände, kust ma tahaks KÕIKE endale, nüüd ja kohe! Üheks selliseks uueks leiuks on Prism Boutique, Need kleidid, kimonod, ehted, jalanõud... Kindlasti vaadake üle ja saage palju-palju inspiratsiooni :) (link üleval)
Paid,
Marili

3 kommentaari:

 1. See ümmargune väikeste jalakestega pott kaktustega on nii armas! Tegelikult oleks mul üks küsimus kristallide kohta: mis värk on ahhaadi ja kvartsiga? On olemas ahhaat kvartsiga, lihtsalt ahhaat, roosa kvarts, suitsukvarts ja muud kvartsid. Viimaseid on lihtne eristada, aga ma ei saa päris täpselt aru, miks on mõnel kivil nimetus "ahhaat kvartsiga" või siis näiteks lihtsalt ahhaat. Loitsukelleri e-poes on ahhaadi nimetuse all kaks lehekülge erisuguseid kive - on see siis nö üldnimetus mingit laadi kividele? Kas Sa oskad mind ehk veidi valgustada? Mind päris tükk aega see juba painanud :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hei, kvarts ja ahhaat on üldnimetus jah. Näiteks ahhaat - pits-, tuli-, sammalahhaat, samas ka oonüks nt (vöödiline) ja siis kvartsid - ahhaat, ametüst, avanturiin, jaspis,kaltsedon, karneool, krüsopraas, kvartsiit, moorion, mäekristall, oonüks (nüüd ma veits segaduses selle koha pealt...), roosakvarts, serdoolik, serdoonüks, suitsukvarts, tiigrisilm, tsitriin - ehk siis palju erinevaid!
   Ma rohkem ei oskagi valgustada, kuna ma pole sellesse väga palju süvenenud. :(

   Kustuta
  2. Hmm... segane tõesti. Aga aitäh, nüüd veidi selgem ikka! :)

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign