Pages

25. mai 2015

TELLISKIVI LOOMELINNAKUS: MIMESIS LOODUSKOSMEETIKA

Tuleb tõdeda, et vahepeal suudan oma vabu päevi üsna tublisti ära täita. Laupäeval võtsin eesmärgiks teha võimalikult palju pilte, et siis selle nädala jooksul ridamisi postitusi Teie ette tuua.
Esimeseks siis jätk Telliskivi Loomelinnaku rubriigile - Käisin Mimesise Looduskosmeetika poes, mis on ühtlasi mu üks lemmikutest siin. Üks põhjus muidugi selles, et Dr.Hauschka valik on külluslik, aga ka paljude teiste firmade, eesti- ja välismaisete kosmeetikabrändide väljapanek on väga hea. Nagu piltidelt näete, siis üks sein on vaid eestimaisete brändide päralt, esindatud on Joik, Lumi, Moshii, Sõsar ja paljud teised.


Ma ei ole kahjuks avastanud üht Eesti brändi, millele olen kindlaks jäänud ning mida 100% soovitaksin. Aasta-kaks, tagasi kasutasin vaid greennature näokreeme ning need olidki tõesti väga head, aga nüüd kasutan vaid ühte tooteid, juba 4 kuud (varsti Teil saab kõrini mu Dr.Hauschka kiidulaulust, aga nad lihtsalt on nii head! :D) ning ükskord käisin endale deodoranti vaatamas ning valisin, mis ma valisin, väljavalituks osutus siiski välismaa toode - aga jällegi, toimib :) 


Ma sattusin Mimesisse eriti magusal päeval - kohapeal oli kosmeetika brändi Zao esindaja ning ta tutvustas mulle erinevaid tooteid, tundis huvi mu blogi kohta ning kinkis mulle ühe huulepulga, millel eriti funky värv - see ei ole traditsionaalne ning iga päev ma seda ei haaraks, kuid näiteks Namaste poodi või ägedatele pildistamistele sobib selline jäine huul ideaalselt. Pildil ülevalt kolmas.
Varsti ehk räägin nendest toodetest rohkemgi, pean vaid endale sobivad leidma ja välja valima :)


Mimesise poe avamisajad erinevad veidi ülejäänud Telliskivi poetänava elanikest, ta on avatud E-R 11-19; L-P 11-17. Nende facebooki lehe leiate SIIT, kus toimub tihti ka toredaid kingiloose!

Ja ongi kõik! Soovitan soojalt, kui teine kord on vaja uut kreemi, deodoranti, näomaski, kehakoorijat või hoopis pesugeeli - Mimesise armsad piigad oskavad nõu anda ning soovitavad alati miskit head :)

paid,
Marili

7 kommentaari:

 1. Tõeliselt hubane pood tundub. Ja need puidust topsikute sees näokreemid, ahhh! Need on nii ilusad!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Onjuuuu! Ma esimest korda nägin seda firmat :)

   Kustuta
 2. Mimesise tüdrukud tänavad sind armsa postituse eest, jõudu ja jaksu sulle Marili :)

  VastaKustuta
 3. Väga armas ülevaade kuid jäi silma, et lahtioleku kellaajad on natuke valed :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, et panid tähele, ma panin need automaatselt teiste poetänava aegade järgi. Parandasin ära :)

   Kustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign