Pages

12. juuni 2015

BLOGIJATE AUHINNAD 2015

Esimesed kaks pilti Merlini tehtud, kolmas koos Merliniga, Eneli tehtud ning viimane koos hulludega on tehtud Kristhel Vahti poolt.

Eile siis lõpuks oli see kaua oodatud õhtu! Mina vähemalt ootasin kuu aega kannatamatult, et millal jubaaa! 

Ma pean esimese asjana kommenteerima, et ma käisin enne pidu Elisa jaoks pildistamas - sellest ka mu soeng (ja meik).  Tollest Elisa tööst nii palju, et varsti võite mind näha poodides, Elisa kodulehel ja ka rannas, riietuskabiinide pealt! 

Eile oli üldse hull päev! Ärkasin Paides, siis tulin Tallinna, vahetasin kiirelt riided, sain sõbrannaga kokku, sealt Elisa shoodile, sealt kiirelt vanalinna, et ühel armsale tuttavale rääkida oma blogist, tema magistritöö tarbeks ja siis kiirelt Butterfly Lounge'i, et lõpuks lihtsalt tsillida ja tuttavaid nägusid näha. 
Tuttavaid nägusid oli rohkem kui küll! Eriti tore üllatus oli Eneli, keda ma pole väga väga pikalt näinud ning kes loodetavasti nüüd rohkem blogima hakkab! Tema blogi leiad SIIT. Aga sama head meelt tegi mulle Liisa nägemine (Hell On Heels), Katre (millegipärast arvasin, et ta mind ära ei tunne ja ma lähen talle fangirlina külje alla, aga läks hoopis teistmoodi!) HeleValgus blogist ning muidugi oli tore näha juba vanu sõpse Triinut, Emiliat, Merlini ja Kamillat. Jaa veel tahan öelda tsau tsau Keilit! Nii tore oli jutustada temaga... mõne inimesega kohe on kohene klapp ning võid rääkida kui ammuse sõbrannaga. Vot Keilitiga oli eile täpselt nii! Ta on samuti blogija - http://keilitaedma.com/.

Ja kuidas ma saaksin unustada Mallukat! Mallukas, kes tuli minu juurde ning teatas, et tean küll, kes sa oled (ohoo)! Mallukas, kes mind üllatas või siis pigem üllatusin iseendas... Nimelt me saime terve õhtu vältel väga hästi läbi, tegime nalja, lollitasime, naersime ning jutustasime niisama. Ta ütles mulle, et ma tundusin talle blogist inimesena, kellega ta pärismaailmas läbi ei saaks ning mina tundsin samamoodi, aga näed, sõidku seenele need eelarvamused!

Minul ongi siis vaid parimad sõnad selle ürituse kohta - mul oli tõeliselt tore õhtu koos blogijatega ning ma ei jõua ära oodata, millal veel selliseid üritusi tehakse! 
Ma ei oska üldse midagi kosta sellepeale, et kas Marimell oleks pidanud võitma parima kokandusblogi tiitli või siis Mallukas kõige stiilseima blogija auhinna... Ma läksin sinna uute inimestega tutvuma, vanade sõpradega lõbutsema ning, et olla inspireerivas blogiatmosfääris :D Seega ausalt öeldes ei pannud tähelegi eriti, kes mis auhinna sai...

Enda kohta õppisin seda, et kui mind kaamera ette ootamatult lükata, siis midagi tarka sealt ei tule :( Äkki TV3 mõtleb sama ning ei pane mind kuskile klippi.. Aga kui paneb, siis palun juba ette andeks, et täitsa totakas tundun!


Praeguseks kõik, mõnusat reede õhtut kõigile!

paid,
Marili

12 kommentaari:

 1. Mulle NII meeldib su outfit!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Britt! Mulle nii meeldib sinu blogi! :)

   Kustuta
 2. Ikka hoolitsed selle eest, et ma enam kivi alla end peita ei saaks, jah? :D
  Aga tore, mul täna terve päev inspiratsiooni lennanud nii uksest kui aknast, voh sulle inspireerivat üritust ja seltskonda!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa, nii loodan, et nüüd tahtmist, aega ja inspiratsiooni tuleb, et jälle blogiksid :)

   Kustuta
 3. Kuidas sa saad arvata, et ma sind ära ei tunneks? Sa oled ju täpselt selline, nagu sa blogistki näid. Kauuugelt äratuntav aura! :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jee, nii tore :) ja ma nüüd erinen teistest, kuna saan öelda, et mulle tundusid sama pikk kui blogipiltidelt, hahaa :D

   Kustuta
  2. Kle sinusugune latt ma pole jah. A sa ilmselt üleüldse harjunud, et ega keegi väga sinu pikkustesse ei küündi, nii et kujutadki kõigi lihtsalt madalamana ette. :DDD

   Kustuta
  3. Hahahahahahaha! Ma olen koguaeg lühike teisega võrreldes! Minusugune latt :D

   Kustuta
  4. Jaaa! Ma ka alati öelnud, et kui ma Marili postitusi loen, siis tean täpselt, mis nägu või olek tal päriselus on. Blogi on nii tema ja see on nii lahe! :D

   Kustuta
 4. Aaaah kui lahe! Kahju, et ma ei saanud osaleda, aga Sa näed megailus välja! Jään siis Elisa reklaame ootama ;)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign