Pages

14. juuni 2015

LOODUSVÄGI ÖKO SMUUTID - paremad kui Froosh?


Veidi aega tagasi sain võimaluse proovida uusi, eestimaised smuutisid Loodusväelt ning ma ometi ei saanud sellest ära öelda!
Olen tegelikult Loodusväega juba tükk aega kokku puutunud, mu hea sõber on nende müügijuht ning olen erinevatel laatadel ja festivalidel nende tooteid tublisti müünud. Nüüd ongi lõpuks aeg, et need tooted siia blogisse oma tee leiaksid :)

Valikus on kolm erinevat maitset ning juba nende välimus meeldib mulle väga - vaadake ometi neid rõõmsaid värvilisi pudeleid. Neid kätte saades oli mu esmane eelistus - mango-apelsini, õuna-mustika ning kõige vähem meeldivaks pidasin maasika-banaani (kuna ma ei söö maasikaid), aga! lõpp-tulemus oli täpselt vastupidine. 

Kõige rohkem nautisin just maasika-banaani maitseid, mis olid omavahel ideaalses sümbioosis, maitse polnud liiga magus ega lääge. Teise koha omanikuks võib pidada õuna-mustika-jõhvika oma, milles domineeris tugevalt mustikas, õun kadus täiesti teiste intsensiivsete maitsete vahele ära, kuid tegemist oli väga mõnusalt maitseka smuutiga, võrreldes eelmisega oli tal rohkem vunki ning lõpuks, viimane (mis oli tegelikult siiski väga maitsev) on mango-apelsini-passionivilja smuuti, mis minu jaoks oli hoopiski ananassi-apelsini smuuti! Ning selle koostises tõesti ongi ananassimahla (või püreed), nii et mu maitsemeeled ei peta mind. Nagu ma mainisin, siis maitselt oli ta ikkagi väga hea, aga ma oleksin tahtnud rohkem mango maitset Rohkem mangot igalepoole :D

Pudelite suurus on eriti käepärane 200ml ehk siis mõnus vahepala, mida paari lonksuga ära juua. Eriti mugav kotti pista ja kuigi ma eelistan klaaspudeleid, siis ei häirinud mind plastmass pakend, kuna see on teadagi palju kergem. 

Hinnaklassilt jäävad nad Frooshide kanti, kui ma õigesti mäletan (vaatasin hinda ühes Tartu Maksimarketis, niiet võivad varieeruda), aga mis teeb neid Frooshist paremaks on fakt, et tegemist on vaid maheviljadest tehtud smuutidega, neis pole lisaaineid, säilitusaineid ega lisatud suhkrut ning üks pudel sisaldab ühe päeva c-vitamiini kogust. Samuti on tegemist Eesti ettevõttega ning nad tõesti kõik on nii toredad ja armsad inimesed :)

Mina igatahes kiidan heaks ning soovitan Teilegi!
Kes on juba neid proovinud - mis arvate?

paid,
Marili

8 kommentaari:

 1. Oo! Polegi veel jõudnud proovida, aga nüüd tuleb seda teha! Ma salamisi lootsin, et see kollases pakendis on astelpajuga - mulle on viimasel ajal hullllult astelpaju maitsema hakanud. Aga jääb siis lootma, et kunagi teevad sellega kaa midagi. :D Ma arvan, et nagu Sullegi, võib mulle see õuna-jõhvika-mustika sümbioos kõige meelepärasem... Arrrrmastan mustikaid ja natukene hapukat maitset smuutides (mida ilmselt jõhvikad annavad?).

  VastaKustuta
  Vastused
  1. mm, astelpaju smuuti! peab ise tegema, kuniks lettidel pole :) ning see sinises pakendis on tõesti veidi hapukam, kui teised!

   Kustuta
  2. Okidokiii! :)

   Kustuta
 2. Jõin selle maasika-banaani oma kahe hingetõmbega ära, yummmm! :D

  VastaKustuta
 3. Frooshidest jõin eelmine suvi enda isu täis, seega olekski õige aeg uus asendus leida neile. Tuleb proovida! Aga kuigi ma pole ise eriti üldse öko, siis see öko nimi ja plastmass pakend tundub kuidagi nii.. vastuoluline? :D Õnneks maitset see ju ei riku.

  VastaKustuta
 4. Hehee, need pole ju kodumaised, Saksamaal toodetud :) lihtsalt ettevõte, kes on selle Saksa tehasest tellinud, on kodumaine:)
  Maheviljadest tehtud smuuti on muidugi superidee, aga kui tegu ökotootega, siis võiks see ka juba klaaspudelis olla. Plastikus teadupärast säilib toode vähem ning võib muuta pikema aja jooksul ka maitset. Minu jaoks olid liialt vedelad, Froosh on tummisem, maitse poolest- millal on smuuti halb?!;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma ju ometi kirjutasingi, et tegemist Eesti ettevõttega :) tean, et tooted on välismaal toodetud. Ja millal saab smuuti halb olla? Siis kui seda teeb inimene, kes ei oska õigeid asju kokku panna! Usu mind, saab väga "huvitavaid" smuutisid teha :D

   Kustuta
 5. Hei, hei mina olengi see Loodusväe müügijuht keda Marili soojade sõnadega mainis. Pikk pai selle eest oma lemmar Murilile :) Seletan paari sõnaga ära millest tulenes Loodusväe otsus smuutisid toota Saksamaal ja ökotoode plastikusse panna. Loodusväes töötavad inimesed, kes üle kõige siin maailmas armastavad puhast keskkonda ja kelle südame soov on pakkuda kõigile inimestele võimalust tarbida tervislike mahetooteid. Enamus juhtudel seab võimalustele piirid toote hind. Meie eesmärk on neid piire avardada. Kahjuks ei ole veel tänasel päeval võimalik kodumaa pinnal leida sellist koostööpartnerit kes suudaks valmistada sedavõrd kõrgekvaliteetseid öko-smuutisid kliendile taskukohase hinnaga. Vihjeks võin öelda, et Made in Estonia selle smuuti eitketil oleks tähendanud nelja eurost hinda poe letil. See hind mõjuks piiride avardamisele vastupidise toimega. Plastik tõesti maitset ei riku! Smuutide hapukus tuleneb kõrgest C vitamiini sisaldusest. Vitamiine joogis aitab säilitada ´´välk pastoriseerimine`` toote eluiga jääb küll lühikeseks, aga säilib enamik toitainetest. Enne pudeldamist jahutatakse toode, et vältida kuumutamisel eralduvate plastiku ühendite sattumist joogi sisse. Tühi pudel on varustatud pandimärgiga ja rändab tagasi ringlusesse, et saada uus elu mobiili korpuse, t särgi või mõne teise tarbeeseme näol. Mõnusaid smuuti nautlemisi!

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign