Pages

14. juuni 2015

PUHKUS


Kuna juhtus ime ja Jüri sai nädal aega töölt vabaks, siis võtsime kohe plaani sõita Paidesse ning Tartusse. Niisiis rändasimegi esmaspäevast neljapäevani nende kahe linna vahelt ning olime peredega koos. Üks õhtu käisime ka minu sõbranna juures teed joomas ning imehead rabarberi kooki nautimas :)

Ideaalis oleks pidanud see postitus enne eelmist ülesse minema, aga mul on olnud päris palju pilte, mida läbi vaadata ja töödelda, nii et blogi graafik on natukene sassis praegu. Igatahes, need pildid on teisipäevast, kolmapäevast, siis neljapäeval toimus palju asju.. Sellest kirjutasin aga juba eelmises postituses! Ning nüüd on mul kuskil 3-4 postitust draftides ootamas, õnneks pole need kuidagi mingite päevade või ajaga seotud, niiet kõik tundub loogiline jälle :D (võibolla kedagi ei häiri see ''ajas hüppamine'', aga mind ennast lihtsalt küll..)

Reede, laupäev olin tagasi tööl ning eile sai ka Tallinna Tänavatoidufestivali külastatud, mis oli mõnusalt rahvarohke, imeime ilusa ilmaga ning üleüldse toreda vaibiga.

_____________

Üks küsimus või mõte kummitab mind juba paar päeva ning küsin arvamust - kas peaksin rohkem kirjutama toodetest/kohtadest/asjadest, mis mulle ei meeldi või mingil põhjusel ei sobi? 

See teema tuli meil jutuks neljapäeval, nii ühes vestluses tuttavaga kui ka blogiauhindade jagamisel. Ma ei ole väga negatiivsetest asjadest kirjutaja, kuna ma lihtsalt ei viitsi :D tooted, mis ei sobi, lähevad edasi andmiseks või prügikasti ning seega nad ei jõua siia blogisse. Aga kas peaks?

Andke nõu, eks!

pai,
Marili

7 kommentaari:

 1. Kui ei taha, siis ei pea kirjutama asjadest, mis ei meeldi, aga samas kui sa juba selle küsimuse üle muret tunned ja pead vaevad, siis äkki ikka miski kripeldab hingel ja tahaks mainida negatiivseid kogemusi ka? Sellisel juhul tuleb muidugi kirjutada. :)
  Mina kedagi selle pärast hukka ei mõista, kui ta ei taha oma blogis negatiivseid arvustusi teha, aga kuna igasugune arvustus inimesi siiski huvitab, ka negatiivne, teeb see blogi ja blogija siiski usutavamaks ja veelgi inimlikumaks. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mind kripeldab, kuna neljapäeva õhtul lajatas Zenja täiega, et paluunn, blogijad, ärge kirjutage ainult roosast mannavahust, kirjutage ikka negatiivseid asju kaa! :D

   Kustuta
 2. Minu meelest on tegelt tore vahel lugeda ka asjadest, mis on halvad või mis kellelegi mingil põhjusel ei sobi. Saan aru, et firmadele see vb ei meeldi ja ei sobi, aga mis mõte on musta valgeks rääkida või lihtsalt mitte väga headest toodetest mitte rääkimine?! See muidugi minu arvamus, aga ise loen heameelega ka toodetest, mis teistele ei meeldi :))

  VastaKustuta
 3. Minule näiteks meeldiks ka negatiivsetest asjadest lugeda. No sõna "meeldib" pole küll vast kõige õigem, aga pigem siis, et oleks huvitav teada. Muidugi ma saan aru, et ühe arvamuse põhjal ei saa täielikult enda oma kujundada, aga eks see siiski aitab. Oletame, et keegi saadab sulle näiteks mingi kreemi, mis paneb su naha jubedalt punetama ja kipitama. On üsna suur võimalus, et minul sama kreemiga seda ei juhtuks, aga teadmine, et sul juhtus, paneks mind enne ostmist natukene rohkem järele mõtlema, koostisosi uurima ja teiste samalaadsetega võrdlema. Tootjale vast mitte parim reklaam ja pigem kahju, samas lugejatele väga kasulik. Kahe otsaga asi ühesõnaga.. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Sul on hea point, täpselt minu mõtted. Arvasingi seda, et kui ma kirjutan tootest, mis nt minu näonahale ei sobi, siis see ometi võib teistele sobida. Aga just see, et võibolla siis on inimesed rohkem tähelepanelikumad, kui teavad, et kellelgi oli väga negatiivne kogemus tolle tootega. :)

   Kustuta
 4. Nii lahe pilt auravast teekannust!

  Ja kusjuures olen isegi tihti mõelnud, et kas peaks rääkima asjadest, mis ei meeldi/pettumust valmistanud ja olen jõudnud järeldusele, et võiksin ka ise nendest rohkem rääkida. Ma ütleks pigem, et see on ausus, mitte negatiivsus. Või püüan ennast nii häälestada. Ja asjadest saab kirjutada ka mitte vinguvas toonis. Ja sa oskad väga kenasti kirjutada neutraalselt, nagu ka see Coffee In'i postituski näitas... :)

  Olen nüüd viimasel ajal taas end Youtube lainele ennast häälestanud ja olen märganud, et eelistasin neid "best of May" videod, kus räägitakse ka nendest toodetest, mis youtuberdajatele väga ei meeldinud. Enamasti on neid halbu tooteid 1-2, aga ma tõesti siis järgmisel korral tean, et ei osta seda asja... Eriti kui see blogija/youtuberdaja on nahatüübilt minuga sarnane.

  Ehk siis kui sa ei taha lihtsalt kirjutada eraldi postitust halvast tootest, siis seo see näiteks kuu kokkuvõtva postitusega, kus enamjaolt kirjutad headest asjadest, aga lõpus räägid ka nendest asjadest, millega rahule ei jäänud. Mulle tundub, et nii tekib lugejal ka suurem usaldus, sest ta teab, et kui midagi tõesti ei meeldi, siis annad sellest ka teada.

  Kallid!

  VastaKustuta
 5. Halbadest ja negatiivsetes asjades kirjutades peab muidugi olema valmis ka negatiivseks tagasisideks. See, mis ühele pahameelt valmistab või teise jaoks tunduda väga absurde ning mõttetu vingumine. Aga samas valge vale või näililus, et kõik on hästi...kas see pole tegelikult valetamine? Loomulikult ei saa koguaeg ainult lust ja lillepidu olla :)

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign