Pages

25. juuni 2015

ROOSAD JUUKSED! Kuidas see juhtus?*


Mõte juuksed roosaks värvida on mul peas küpsenud kuskil aastakese. Õnneks tuli vahele igasuguseid pildistamisi ja muid eluolusid ning ülepeakaela see värv mulle pähe ei saanud. Ühel hetkel juba mõtlesin, et teen ise - seda õudust poleks tahtnud keegi näha! :D Õnneks tuli mõistus jälle pähe ning võtsin asja rahulikult, et küll jõuab.. Siis jõudiski kätte aeg, kus hakkasin suhtlema Salon+'ga sel teemal, et kas üldse on võimalik selline asi ja kuidas. Sain positiivset tagasisidet ning kirja sai ka aeg - 23.juuni!
Sättisingi ennast siis teisipäeval Rocca Al Mare keskusesse ning mind võttis vastu naeratav Irina Lihhatsova, kes minuga väga vapralt 6 tundi tegeles. Täielik ingel, kalli talle!

Niisiis - pruunist roosaks - kuidas see käib?
 
Samm 1. Rääkisime mõtted läbi, näitasin ideepilte ning katsetasime kahe salgu peal, et kui hästi blondeerija värvi maha võtab. Selgus, et mitte ideaalselt, aga siiski midagi. Kuna ma ei tahtnudki 'ideaalset' paruka moodi tulemust (et kõik juuksed on täpselt sama tooni), siis otsustasime, et see tulemus rahuldab meid ning otsustasime terve pea ära blondeerida (va juured).
Enne blondeerimist tehti mulle Joico K-Pak keratiiniga maski, et juukseid võimalikult palju toetada sellel protsessil.
Samm 2. Värv pähe, ootasime kannatlikult, mulle tundus, et võtab päris hästi. Vaikselt nägin, kuidas juuksed lähevad heledamaks ja heledamaks. Siis pesu, kuivatus ja väljanägemine selline:


Oi oi kui võõras! Ma olen vaid korra elu heledapealine olnud, aga nagu seda teevad arukad inimesed, siis järkjärgult, triibutades ja salgutades olin kord, vist 15 aastasena päris blond peast. Nüüd aga järsku, pow! Muidugi ei ole see ilus blond värv, siililegi selge, aga me ei tahtnudki saavutada ideaalset blondi, vaid toredat põhja, mis nüüd roosaga katta.

Mul on mõtetes midagi pehmet, pastelset, heledat, aga Irina arvas, et võiks teha midagi veidi kärtsumat, kuna teadagi, kuluvad sellised värvid päris kiiresti. Ma olin nõus - ma olin kõigega nõus! :D Peaasi, et äge on! 
Värvid, mida kasutati, on üsna värskelt turule tulnud Joico Vera K-Pak Color Intensity sarjast. Tegemist on kergvärvidega, mis taastavad juukseid, kuna sisaldavad samu koostisosi, mis teised Joico K-Pak sarjas olevad tooted. Valikus on 11 erinevat värvi, mida saab väga edukalt oma vahel segada, saades erinevaid toone. Samuti on valikus ilma pigmendita värv, selleks, et pastelseid toone saada.

Samm 3. Uue värvi kokku segamine. Irina kasutas Clear Mixerit (too värvitu värv), Pink ja Amethyst Purple värve.  Minu jaoks tundus see algul liiga lilla, aga kuna mu juuksed olid siiski kollased, mitte ilusad valged, siis oli vaja rohkem lillat, mis kollase ''ära sööks'' ning tulemus jääks imeline roosa.


Samm 4. Uus värv pähe! 

Värvi maha pesemise ajal tehti mulle 4-astmeline Joico hooldus, millest saate  täpsemalt lugeda SIIT. Muide, Rocca Salon+'s on masseerivad toolid! Appi, kui mõnus oli seal istuda, saada seljamassaaži, samal ajal veel keegi peseb pead :)

Ärevus oli juba päris suur, samuti ka väsimus, kuna istutud oli selleks hetkeks juba mitu tundi. AGA! Kui ma nägin peeglist seda roosat pahmakat, siis ununes kõik - ma olin nii õnnelik - ausalt, pisarad tulid silma :D 
Märgadesse juustesse läks kaks vahendit, mõlemad Richi valikust (mu praegused lemmikud!) - uuest kollektsoonist Rich Pure Luxury Miracle Renew CC Cream (maailma pikim nimi) ning Rich Pure Luxury Argan Oil. Viimane on mul kodus ka olemas, niiet leiab kindlasti kasutust :)

Elevus läks järjest suuremaks, mida kuivemaks juuksed said. Järjest rohkem läksid nad pehmemaks ja pastelsemaks (märg juus on teadagi tumedam). Peale föönitust oli lõpptulemus näha:


Pildilt tundub, nagu oleksin palju lühemate juustega, kuid tegelikult võeti vaid katkised otsad ära, nii 5 cm, mitte rohkem :) 

Alloleval pildil siis kõik kasutatud tooted (+ üks mask, mida müügis pole ja üks värvidest sai teine, kuna roosa sai täitsa otsa). Samuti lisasin pildi kõikidest värvidest, mis salongis müügil on. Pean ise selle roosa värvi kuskilt endale hankima!


Ja nüüd ma siis olen.. roosa peaga. Kaks päeva hiljem on raske uskuda, arvan, et kuu aja pärast on ka raske uskuda :D Tagant järgi mõeldes käis see nii kiiresti ja kergelt, arvasin, et minu tumedate juustega ei anna midagi ette võtta, aga no kus sa sellega - tänapäeva blondeerijate mõju! Minu suureks üllatuseks (ja ka Irina) on mu juuksed endiselt tugevad, pehmed ja terved. 

Viimane samm.

Minu soovitus: tehke ära need pöörased ideed! 
aga
mitte ise!
haha

Mina usaldasin jäägitult Irinat ning sain ülima tulemuse! Aitäh aitäh aitäh :)

Igasugused lisaküsimused jätke kommentaaridesse ning ma vastan nendele hea meelega.

paid,
Marili
 *sponsoreeritud Salon+ poolt


11 kommentaari:

 1. Miks juured värvimata jätsid?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks see ole eelistuse värk - mõnele meeldib see, kui juurteni välja on värvitud, minu jaoks tekitab see kiivri mulje ja kuna see värv on niigi võlts, siis mulle tundub ta vähem võlts, kui on veidi väljakasvanud. Võibolla see ei ole paljude jaoks loogiline, aga minu jaoks on :D + selline soeng sobib mu stiiliga rohkem ka kokku, selline väljakasvanudhipinärakas :D Lisaks vihkan üle kõige seda, kui värv hakkab ''triibuna'' väljakasvama. Mul seda muret pole :)

   Kustuta
 2. See on just väga äge, et juur värvimata! Sobib sulle :)

  VastaKustuta
 3. Palju see kõik maksma läks?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma üritasin kodulehelt mingeid numbreid kokku lüüa, aga silme eest läks kirjuks :) aga eks see päris kulukas ole - blondeerimine, värvimine, lõikus + 4astmeline hooldus. Ei oska kahjuks kindlat arvu öelda, kuna ma ise ei maksnud :) vaata http://www.salonplus.ee/ee/meie/uudised/salon-teenuste-hinnakiri-alates-01.06.2015, äkki saad aimu!

   Kustuta
 4. Sa näed uue soenguga absoluuuutselt ideaalne välja! Ülikhuul juuksevärv! Ja ma pooldan ka seda juurte värvimata jätmist. Tõesti mõjub loomulikumalt ja pigem annab lookile midagi juurde, kui et võtab ära :) Rohkeeeeem pilte tahaks ainult!

  VastaKustuta
 5. Piilu siia http://mellow.ee/photo/portrait-shes-a-pink-bomb-now/ :)

  VastaKustuta
 6. Minu arvates näeb see välja nagu mingi plätserdus ja juuksed ei näe üldse terved välja.

  VastaKustuta
 7. Kohe üldse ei ole ilus. Algne pruun seevastu väga kena.

  VastaKustuta
 8. Oh vau, nii kihvt tulemus.
  Kusjuures just hiljuti ... lõikasin oma süsimustad kiharad maha.. mõnus bob soeng ja tegin oma juuksed samuti roosaks. Aga jätsin ka paari sentimeetrise väljakasvu ja niimoodi on minu arust mitu korda vingem kui muidu.
  Värv on igatahes väga ilus ! .

  VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign