Pages

22. juuni 2015

TELLISKIVI LOOMELINNAKUS: LES PETITES

Imelist nädala algust kõigile ning head pühade aega :) Ma ei tea paljud teist üldse praegu arvutis on, pigem naudite vabu päevi, head sööki ja seltskonda, aga kuna mina olen tööl, siis tuleb ometi kasutada võimalust ning blogida :) Puhkasin sellest eelmine nädal küll ja küll. 

Võtsin ette Telliskivis uue poe ning seekord teeme väikese tiiru Les Petites, mis tähendab tõlkes pisikesed, väikesed, ''the little''. See pood on tõeline hipsteri paradiis! Müügil on palju ehteid, riideid, kihvte aksessuaare, linnarattaid, pilte, küünlaid, märkmikke jne jne. Kohapeal on ka päris hea valik muusikat, artistidelt, keda võibolla ei tunnegi, aga saad tundma! Poes mängib enamjaolt Eplik või Ewert, nii et hea tsill ringi tuuseldada :)

Minu meelest on Les Petites kõige universiaalsem kingituste pood, kuna sealt leiab tõesti igaühele midagi sobivat. Nii meestele, kui ka naistele, lastele, vanaisadele/emadele! Minu uued lemmikud on esimesel pildil olevad vinüülikellad, mis on absoluutselt imelised! Pöörane käsitöö!

Ma jätan jutu siin kohal lühikeseks, tegin päris palju pilte, millest pooled siia ei jõudnudki, muidu läheks postitus liiga pikaks.

Les Petites on avatud E;L-P 11-17 ja T-R 11-19

Head uudistamist!


Millise poe/söögikoha võiksin järgmise ette võtta? 

paid,
Marili

1 kommentaar:

  1. Ohjaaa! Nüüd tean kuhu kingiideede puudumisel lähen!! Tänkstänkstänks!

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign