Pages

28. juuli 2015

FOREST WANDERER


Järgmine posu pilte, mis sai nüüdseks juba peaaegu kaks nädalat tagasi tehtud (nuux, nüüd nutan jälle veidi - Marta läks eelmine laupäev tagasi Prantsusmaale...).
Igatahes, neid pilte kaamerast vaadates me juba ohhetasime ja ahhetasime - nii hea on meie omavaheline koostöö! Ma lihtsalt liigun, lendlev, tunnen ennast hästi, Marta samal ajal leiab parimaid nurki ja ägedamaid kompositsioone, kuidas mind pildile jäädvustada. Peale pildistamist hakkas ta mind metshaldjaks kutsuma, mis on naljakas, kuna tegelikult mu välimus ei ole praegu üldse metsalik ega looduslik (khm khm roosad juuksed). Nagu näha, siis olen päris päris ära kulunud juba, juuste mõttes, aga kusjuures meeldivad nad mulle igas toonis ikka! Praegu olen küll veidi tumedam, aga juurte juurest sama hele, kuna seal kulub kõige kiiremini. Ootan nüüd veel kuskil paar nädalat ning siis tahaksin võibolla midagi lillakamat proovida, aga eks näeb! 

Ma ei kavatsenud tegelikult siia piltide alla midagi erilist öelda, kuna mul pole midagi erilist öelda :) Seega nautige pilte, andke tagasisidet (seda viimasel ajal pole eriti.. aga eks minu süü ka, kui ei tekita head materjali, mis kommenteerima kutsuks) ning olge ikka mõnusaaadd!

paid, 
Marili

1 kommentaar:

  1. Mismõttes ei tekita head materjali?! Pildid lähevad iga korraga aina ilusamaks, blogi sisukamaks ja jutt vahvamaks!
    Et siis jah, on tõesti lahedad võttenurgad ja seda outfiti olen ma korra juba kiitnud :)
    -P.
    BOWTIE DIARY

    VastaKustuta

Copyright @ STORY TELLING. Blog Design by KotrynaBassDesign